SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

BARAN
21 III - 20 IV

Zarówno mężczyzn jak i kobiety charakteryzuje duży potencjał energii, która może uzewnętrzniać się w postaci gwałtownych wybuchów. Obie płci są wybitnie samodzielne i niechętnie godzą się na dominację drugiej strony. Wrodzony optymizm powoduje, że postrzegają świat lepszym niż on jest w rzeczywistości. Barany nie znoszą sprzeciwu partnera, są niecierpliwe i dążą do natychmiastowej realizacji swoich postanowień. Pragnienia seksualne chcą zaspokajać szybko, bez zbędnych ceregieli. Pobudliwość seksualna Baranów jest ognista, wybuchowa, ale dość szybko się wypala. Gra miłosna w przypadku obu płci pozbawiona jest sentymentalizmu, flirtu i delikatności. Barany zdecydowanie wolą zdobywać niż być zdobywane. U kobiet ta skłonność jest wyraźniejsza, stąd pewna agresywność erotyczna wobec mężczyzn . Kobietom imponują typy silne fizycznie i psychicznie, słabymi wręcz pogardzają. Despotyzm seksualny Baranów, jeśli zostanie potraktowany przez partnerów czy partnerki innych znaków jako wyraz ich temperamentu i namiętności, może spowodować, iż życie seksualne stanie się urozmaicone i intensywne. Najlepsze związki dla mężczyzn to związki z kobietami spod znaku Wodnika, Strzelca i Lwa, natomiast kobiety są szczęśliwe w związkach z Wodnikami i Strzelcami. Obie płci powinny unikać Skorpionów i Koziorożców.

 

MĘŻCZYZNA BARAN I KOBIETA…

WODNIK

Związki trwałe i harmonijne, w których kobieta dominuje nad mężczyzną uczuciowo i seksualnie. Zadowolenie erotyczne niebanalnej i stale pragnącej być nowoczesną kobiety daje mężczyźnie satysfakcję i zaspokaja jego seksualne ambicje. Oboje są tolerancyjni wobec wad partnera. Łatwo wybaczają sobie - wzajemne zresztą - zdrady. Seks i szerokie wspólne zainteresowania powodują, że w tych związkach na dalszy plan spychany jest dom i ognisko rodzinne. Jeśli związek tych znaków uzyska do prowadzenia domu pomoc z zewnątrz, np. od teściów, zgodne współżycie jest zapewnione.

RYBA

Obustronna sympatia oraz ustępliwość kobiety są cementem tego związku. Erotyczne pożądanie partnera jest niewielkie. Z obu stron. W związkach tych znaków nie istnieje również wspólnota poglądów i zainteresowań. Tolerancja żony, która chętnie dostrzega w energicznym mężu obrońcę i władcę, decyduje o trwałości związku. Mężczyznę zadowala ustępliwość kobiety, gdyż pozwala mu to realizować swoje plany. Wyrozumiałość seksualna, łagodność oraz spełnianie erotycznych zachcianek partnera przez zimną z natury kobietę powodują, że związek jest harmonijny. Zwłaszcza że obaj małżonkowie ubóstwiają swoje dzieci.

BARAN

W związkach tych znaków rzadko występuje głęboka miłość. Niedostatek uczuć rekompensowany jest intensywnym życiem erotycznym. Niestety, im ono intensywniejsze, tym szybciej następuje wzajemne zobojętnienie.Zobojętnieniu partnerów sprzyja obustronny egoizm i impulsywność. Ratunkiem dla trwałości małżeństwa mogą być próby poszukiwania wspólnych emocji i zainteresowań poza domem. Związek ma wszakże szansę przetrwania nawet w burzliwej atmosferze, o ile jedna ze stron nie będzie dążyła do zapanowania nad drugą.

BYK

Związki średnio harmonijne. Partner dominuje intelektualnie, partnerka - uczuciowo. W łóżku rządzi mężczyzna lekceważący czułości, pieszczoty i grę miłosną, której bardzo pragnie partnerka. Brak finezji partnera powoduje u kobiety niedostatek satysfakcji seksualnej. Uleganie mężowi dla świętego spokoju i nuda życia erotycznego kierują kobietę w stronę domu i dzieci. Jej troskliwość, gospodarność i poświęcenie są spoiwem związku, którego trwałość zależy od częściowego choćby powściągnięcia przez mężczyznę swoich egoistycznych i
tyranizujących zapędów.

BLIŹNIĘTA

Związki tych znaków cechuje duża aktywność charakterystyczna bardziej dla konkubinatu niż małżeństwa. Partnerzy łatwo i trwale zaprzyjaźniają się i często nie przywiązują wagi do formalnych więzów małżeńskich. Obojgu odpowiada życie, w którym miejsce uczucia zajmują wspólne podróże i rozrywki. Udzielają sobie daleko idącej swobody, oszczędzającej im nieporozumień na tle zazdrości. Ich życie  seksualne jest okazyjne i nerwowe. Niewiele w nim namiętności i uniesień. Charaktery obojga partnerów nie sprzyjają wytworzeniu się głębszych uczuć i wzajemnego przywiązania zarówno w małżeństwie, jak i poza nim.

RAK

Z wiązaniem się tych znaków należy być bardzo ostrożnym. Związki te są bowiem najczęściej nieszczęśliwe, choć pani spod znaku Raka to prawdziwa kobieta - matka, dla której dom i rodzina są treścią życia. Przyczyną porażek tego związku jest najczęściej trudna do ukrycia
obojętność kobiety na sprawy erotyki I seksu. Kobietę Raka łatwo uwieść, ale prawie nie sposób rozniecić w niej ogień erotycznego pożądania. Szybko orientujący się w tym mężczyzna lekceważy partnerkę. Zdradza ją, co prowadzi do cichej tragedii kobiety. W końcu zaś
porzuca.

LEW

Związki bardzo harmonijne. Uczuciowa kobieta wyraźnie pociąga mężczyznę. Oboje mają dużo temperamentu i erotycznego zapału, toteż życie seksualne dostarcza im wiele satysfakcji i uniesień. Pomysłowa I rozmiłowana w erotyce kobieta dopinguje mężczyznę do intensywnego współżycia. Jeśli tylko takie małżeństwo posiada wystarczającą ilość pieniędzy na rozrywki poza domem, jest ono bezdyskusyjnie szczęśliwe.

 

 

PANNA

Niewielka harmonijność spowodowana jest tym, że kobieta w tych związkach nie jest ani zbyt uczuciowa ani zmysłowa. Jej praktyczny umysł, dokładność i zbyt daleko posunięty krytycyzm sprawiają, że zupełnie zatraca swą kobiecość. Mężczyzna nie godzi się z erotycznym chłodem partnerki, która nie lubi pieszczot i flirtu. Próby gry miłosnej ze strony partnera kończą się wręcz żałośnie. Rozsądek, pedanteria i wyrachowana troskliwość kobiety irytują mężczyznę, prowadząc do kłótni i nieprzyjemnej atmosfery towarzyszącej temu związkowi. Wspólne pożycie staje się często na tyle nieznośne, że prowadzi do rozstania.

WAGA

Harmonijność związku zależy od uznania przez partnera wyższości życia duchowego nad erotycznym. To zaś przychodzi mu z trudem. Kobieta wymaga stałej adoracji skierowanej ku jej wnętrzu, a nie ciału. Jej erotyczne roztargnienie i płochość drażnią partnera, który zabiega o uznanie seksu za kwintesencję związku. Małżeństwa tych znaków cechują wzajemne rozczarowania, niepokoje i nieporozumienia. Jeśli kobiecie uda się utrzymać je w pewnych granicach i ułożyć w miarę poprawne życie erotyczne - związek ma szansę przetrwania. Jeśli nie
- jego finałem jest porzucenie i rozwód.

SKORPION

Związki tych znaków upływają w atmosferze niepokojów i podejrzeń. Namiętna, ceniąca erotyzm, wierna żona chce mieć męża stale i  tylko dla siebie. Jednakże zaborczość oraz schematyczne i konwencjonalne traktowanie potrzeb seksualnych przez kobietę, powodują odsuwanie się mężczyzny od ogniska domowego. Kiedy mężczyzna decyduje się na pozamałżeńską przygodę, w której poszukuje nowych wrażeń seksualnych, zazdrość żony daje znać o sobie ze wzmożoną siłą. Kobieta często reaguje na niewierność partnera własną zdradą. Wojna domowa, jaka się wówczas rozpoczyna, prowadzi do awantur, w których rękoczyny nie są rzadkością

STRZELEC

W tym związku partnerzy mają dla siebie dużo zrozumienia, ale za to mało uczucia. Zawarcie małżeństwa jest najczęściej wykalkulowane i dużą rolę odgrywa w tym wspólny interes. Kobieta Strzelec posiada wiele cech męskich, które źle wpływają na życie erotyczne mimo dość silnego, a nawet wybujałego temperamentu kobiety. Życie seksualne jest impulsywne i nieregularne, co przy agresywności i chęci dominacji ze strony mężczyzny prowadzi do nieporozumień. Pomimo obustronnej niecierpliwości i cholerycznego charakteru obojga, związki tych znaków bywają harmonijne, o ile partnerzy zachowują wobec siebie pewien dystans.

KOZIOROŻEC

Kobieta Koziorożec ani nie kocha ani nie rozumie swego partnera Barana. Jej powolność i rozważna praktyczność kłócą się z energią i skłonnością do szybkich decyzji mężczyzny. Erotyczna fascynacja istnieje tylko na początku tego związku. Bardzo szybko następuje obojętność seksualna partnerów, prowadząca z czasem do niechęci erotycznej. Mężczyzna zrazu nie potrafi, a później nie chce zrozumieć oziębłości kobiety, której rozbudzić nie jest w stanie. Dłuższe trwanie związku powoduje coraz większą agresywność mężczyzny I pogłębiają~ się apatię kobiety, która nie znajdując wartości w życiu rodzinnym, często myśli o samobójstwie.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją