SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

BLIŹNIĘTA
21 V - 21 VI

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt cechuje niezdecydowanie i zmienność. Uczucia do płci przeciwnej są powierzchowne, stąd też często występuje chęć zmiany partnera. Temperament płciowy zmienny i ulegający określonym wahaniom w zależności od zachowania drugiej strony. Kobiety charakteryzuje wybredność w doborze partnerów, ale spowodowana bardziej brakiem zdecydowania niż mocno ukształtowaną skalą wartości. Życie erotyczne dorywcze i bez gwałtownych namiętności. Kapryśny charakter kobiety sprawią że woli ona raczej flirt niż zapamiętałe, zmysłowe zbliżenie. Obie płci cechuje nerwowość seksualna objawiająca się w częstym obrażaniu się na partnera, jeśli nie spełnia on oczekiwań. Mężczyźni mający za partnerki kobiety spod znaku Bliźniąt powinni zwracać szczególną uwagę na subtelność w obejściu, jakiej nieustannie domaga się kobieta. Natomiast mężczyźni spod tego znaku muszą ograniczać swój naturalny, z charakteru płynący krytycyzm do kobiet w ogóle. Zwłaszcza, jeśli chodzi o krytycyzm w sprawach seksualnych. Nic tak nie psuje erotyki, jak powtarzające się pretensje do partnera lub partnerki. Kobieta spod znaku Bliźniąt chętniej podejmuje rozmowę o seksie niż samo współżycie i w ten sposób można z nią przegadać niejedną noc. Dla mężczyzn najlepsze kobiety to Waga i Wodnik, natomiast dla kobiet najlepsi są Strzelcy i Wodniki. Kobiety powinny raczej unikać mężczyzn znaku Panny, zaś mężczyźni kobiet spod znaku Ryb.

 

 MĘŻCZYZNA BLIŹNIĘTA I KOBIETA…

WODNIK
Związek wybitnie harmonijny z powodu wzajemnego uzupełnienia się partnerów. Kobieta górnie jednak nad mężczyzną wskutek większej stałości, konsekwencji i fantazji w urozmaicaniu życia. Również erotycznego, w którym kobieta zdobywa się na wiele fantazji i oryginalności. Duży temperament seksualny kobiety i jej aktywność, zwłaszcza w fazie wstępnej stosunku płciowego, wybitnie podnoszą potencję mężczyzny. Umiejętna gra miłosna ze strony kobiety sprawia, że naturalna nerwowość seksualna mężczyzny ustępuje na rzecz długotrwale przeżywanej satysfakcji.

 

RYBY

Związki rzadko kiedy udane z powodu napięć psychicznych i uczuciowych. Zmienność i kapryśność usposobienia obojga partnerów powoduje niepowodzenia życiowe i dysharmonię. Temperament seksualny kobiety jest słaby I trudny do rozbudzenia, co sprawia, że mężczyzna poszukuje zaspokojenia seksualnego poza związkiem. To powoduje eksplozję zazdrości ze strony kobiety, nie będącej w stanie rozbudzić i zaspokoić seksualnie partnera. Jeśli jednak mężczyzna powściągnie swój temperament i zbagatelizuje seksualny chłód partnerki, długo może mieć w niej uległą towarzyszkę życia.

 

BARAN
Niezdecydowana i zmienna natura mężczyzny zderza, się z energiczną niecierpliwością kobiety, toteż prawie zawsze w związku dominuje kobieta. Góruje ona nad mężczyzną również pod względem temperamentu płciowego. Zniechęcenie seksualne, które grozi ze strony mężczyzny jest tym mniej niebezpieczne, im bardziej kobieta stara się ożywić erotycznie partnera wprowadzając do seksu zaskakujące go nowości. Duże prawdopodobieństwo harmonii związku.

 

BYK
Związki, w których uczuciowo i erotycznie przeważa kobieta, zaś intelektualnie mężczyzna, który ma skłonność do przefilozofowania sfery uczuć. Kobieta stanowczo i często dąży do zaspokojenia swego seksualnego temperamentu, czym nierzadko irytuje miało zrównoważonego i zmiennego w nastrojach mężczyznę. Warunkiem sukcesów w życiu erotycznym jest umiejętność przekonania partnera do znaczenia wstępnej gry miłosnej. Jeśli w okresie niżu seksualnego u partnera kobieta będzie zbyt wymagająca, może to doprowadzić u mężczyzny do kompleksu impotenta. 

 

BLIŹNIĘTA

Zrozumienie osiągane jest najczęściej w trakcie wspólnych rozrywek, przyjemności i podróży. Codzienność małżeńska natomiast upływa pod znakiem kłopotów i wzajemnych niechęci. Nie mają one na szczęście trwałego charakteru, jako że nie są przenoszone na sferę erotyki. Ta bowiem schodzi u obojga na dalszy plan, czemu sprzyja wzajemne zniechęcenie i zobojętnienie seksualne. W tych związkach mężczyźni i kobiety lubią pozamałżeńskie, mało znaczące przygody. Charakteryzuje ich stały krytycyzm wobec płci przeciwnej.

 

RAK
Związek harmonijny, głównie z powodu roli w nim kobiety. Wnosi ona wiele uczucia i zmysłu praktycznego, jest uległa, wierna i spokojna, choć często zazdrosna. Eksplozywna zazdrość kobiety jest wielkim zagrożeniem dla związku. W stosunkach seksualnych kobieta bardzo nie lubi być przynaglana, do czego skłonny jest nerwowy w sprawach erotyki mąż. Wzajemne rozbudzenie się w trakcie gry miłosnej wymaga od obojga partnerów dużej kultury i wyrozumiałości. Jeśli stać ich na jedno i drugie, osiągają sukces seksualny i związek jest harmonijny.

 

LEW
Harmonia i emocjonalne uniesienia gwarantowane tylko w pierwszym okresie związku. Energiczna i namiętna kobieta łatwo przypada do gustu mężczyźnie, który szybko ulega silnej naturze partnerki. Erotyczny rozmach Lwicy zrazu podnieca mężczyznę, później powoduje jego większą nerwowość. Ponieważ wymagania seksualne partnerki są duże, mężczyzna z czasem nie jest ich w stanie zaspokoić. Jeśli kobieta potraktuje chwilową niemoc płciową mężczyzny jako zanik uczuć czy pożądania, rychło dojdzie do nieporozumień i szybkiego zobojętnienia uczuć oraz wygaśnięcia erotyki ze wszystkimi konsekwencjami.

 

PANNA
Tylko związki oparte na kalkulacji mają szanse przetrwania. Jeśli w grę wchodzi wyłącznie uczucie, już wkrótce daje znać o sobie całkowita dysharmonia. Nerwowość seksualna mężczyzny zderzona z pruderyjnym i ascetycznym stosunkiem do seksu kobiety, daje wybuchową mieszankę stałych konfliktów w łóżku. Melancholia i destrukcyjny pesymizm kobiety pogłębiają kryzys i wzajemną niechęć. Oziębłość i obojętność kobiety w sprawach seksu, hamuje aktywność płciową mężczyzny, który słusznie za swą niewydolność obciąża partnerkę. Rozpad związku następuje bez wielkich emocji i wzajemnych pretensji.

 

WAGA
Związek wybitnie harmonijny. Oboje wykazują zrozumienie dla siebie i uzupełniają się emocjonalnie i erotycznie. Pogodny idealizm kobiety i zamiłowanie do pieszczot rozpraszają złe nastroje partnera i mobilizują go do dużej aktywności seksualnej. Wybujały temperament kobiety ulega dzięki temu zaspokojeniu. Świadomość, że to właśnie partnerka jest źródłem wzmożonej potencji mężczyzny, budzi jego wdzięczność i podtrzymuje uwielbienie, kochanej kobiety. Nawet wówczas, gdy okazuje się ona mało gospodarna i bardzo rozrzutna.

 

SKORPION

Tym związkom towarzyszy stała atmosfera niepewności, zawrzeć je łatwo, ale też łatwo rozerwać. Zmienność usposobienia mężczyzny spowodowana jest przez podejrzliwość, skrytość i wybuchowość kobiety. Gorącokrwista, namiętna kobieta dominuje. Wyrafinowana erotyka ze strony kobiety z początku ekscytuje mężczyznę. Z czasem jednak rodzi się niepokój o własną potencję płciową, co rani jego męską dumę. Towarzyszy temu nerwowość odbijająca się na męskiej wydolności seksualnej. Jednakże mężczyzna podporządkowując się w łóżku demonicznej kobiecie może osiągnąć równowagę erotyczną pozwalającą na zaspokojenie partnerki.

 

STRZELEC
Przewaga męskości w charakterze kobiety zapowiada związek konfliktowy, aczkolwiek oparty na silnym i gwałtownym pożądaniu. Szczera wzajemna, sympatia rozbija się jednak O skałę obustronnych nieporozumień. Wybujały temperament seksualny kobiety, O ile nie trafi na erotyczny niż partnera, wyzwala całą gamę doznań u obojga. Wszakże przy mijaniu się erotycznych uniesień, natychmiast dają o sobie znać konflikty w życiu codziennym, podsycane przeciwieństwem i charakterologicznymi. Właściwie ułożone sprawy seksualne są podstawą trwałości związku.

 

KOZIOROŻEC
Wielkie szanse na związek praktyczny, ale beznamiętny. Pracowita oszczędna i gospodarna kobieta z czasem nudzi żądnego wrażeń i zmiennego mężczyznę. Chłód seksualny i uczuciowy, jaki powstaje w tym związku, powoduje apatię obojga partnerów. Mała pobudliwość seksualna kobiety usypia potencję mężczyzny, który dostrzega w żonie bardziej gospodynię niż kochankę. Skłonność do wygodnictwa sprawi, że brak intensywnego życia erotycznego przestaje z czasem doskwierać mężczyźnie, co zimna kobieta kwituje z zadowoleniem.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją