SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

BYK
21 IV - 20 V

Nikt tak nie ceni spokoju, jak właśnie urodzeni pod znakiem Byka. Towarzyszy temu wyjątkowe zamiłowanie do życia wygodnego, komfortowego, stąd sybaryci rekrutują się głównie spośród Byków. Mężczyźni i kobiety przejawiają wybitne chęci do zaspokajania swych seksualnych pragnień. Temperament obu płci jest znaczny, ale w życiu seksualnym druga strona musi wykazać wiele staranności i cierpliwości. Byki są bowiem namiętne, ale tę namiętność trzeba w nich rozbudzać. Osoby spod znaku Byka cenią sobie najbardziej pieszczoty, tkliwość i łagodność w grze miłosnej. Delikatna i długotrwała gra miłosna jest warunkiem sukcesu erotycznego. Jakiekolwiek zniecierpliwienie czy gwałtowność wobec Byków nie odnosi skutków. Co więcej, powoduje często zahamowania seksualne, zwłaszcza u kobiet, które potrafią wręcz zrezygnować ze zbliżenia niż, rozbudzone ulec natarczywemu i mało delikatnemu partnerowi. Mężczyźni bardzo cenią zewnętrzne przejawy uczuć i przywiązania partnerek. Umiejętnie używane przez kobiety gesty i słowa, mogą mieć ważne znaczenie erotyczne w stosunku do wyjątkowo próżnego ze swej byczej natury mężczyzny. Dla mężczyzn najlepsze znaki kobiet to Rak, Waga, czasem Ryba, natomiast kobiety dobrze czują się w związkach z Bykami i Rakami. Ryzykowne dla kobiet są związki z Wodnikami, dla mężczyzn zaś z kobietami spod znaku Lwa.

MĘŻCZYZNA BYK I KOBIETA…

WODNIK
Harmonii tego związku bardzo przeszkadza przekorny charakter kobiety i jej ekscentryczne skłonności. W zderzeniu z zamiłowaniem do spokoju mężczyzny prowadzi to często do spięć i kłótni. Bierność mężczyzny powoduje, że staje się on dla swej partnerki nudny. Dużym zagrożeniem dla związku jest monotonia życia erotycznego powodowana przez mało aktywnego mężczyznę. Jeśli zrozumie on kobiecą potrzebę innowacji i wykrzesa z siebie więcej fantazji w stosunkach erotycznych, może zaspokoić wymagającą partnerkę. I uratować związek.

 

RYBY

Wspólnota poglądów, duża doza tolerancji i wrodzonej łagodności sprawiają, że związek jest harmonijny i szczęśliwy. Mądry mężczyzna łatwo może sprawić, że kobieta będzie mu zupełnie uległa, o ile tylko zaakceptuje jej kaprysy oraz skryty i wrażliwy charakter. Seksualna bierność kobiety sprawia, że nie rozbudzony mężczyzna zatraca powoli swą aktywność płciową. Jeśli wszakże znajdzie pozamałżeńską partnerkę, która potrafi rozbudzić go erotycznie, byt związku jest zagrożony.

 

BARAN
Te związki nie bywają szczęśliwe. Emocje wahają się okresowo od sympatii do antypatii. W okresach kryzysu emocjonalnego sytuację ratuje seks, który obojgu pozwala na zbagatelizowanie wczorajszych przykrości doznanych od drugiej strony. Ognisty i wymagający temperament seksualny mężczyzny daje kobiecie możliwość łagodzenia konfliktów, jeśli potrafi ona nie przenosić sporów dnia na rozkosze nocy. Mężczyzna łatwo może rozbić takie małżeństwo niewiernością. Znaki te są zgodne w związkach przyjacielskich i konkubinacie.

 

BYK
Duże zrozumienie emocjonalne, intelektualne i często wspólne aspiracje sprawiają, że związek jest trwały i szczęśliwy. Przywiązanie obojga do komfortu I spokoju chroni małżeństwo przed impulsywnymi zachowaniami. Zbieżność temperamentów partnerów oraz oczekiwań delikatności i subtelności w życiu erotycznym, przynoszą obojgu pełnię satysfakcji seksualnej. Jedynie wyjątkowy brak rozsądku, np. przesadna zazdrość ze strony kobiety, mogą tworzyć wyłomy w granitowych postawach emocjonalnych i erotycznych tego związku.

 

BLIŹNIĘTA

Brak równowagi wskutek dominacji emocjonalnej i seksualnej mężczyzny razi, a nierzadko odpycha delikatną wymagającą flirtu i czułości kobietę. Partnerka często jednak przesadza w swych intelektualnych i estetycznych wymaganiach wobec partnera. Jej nadmierna wrażliwość może powodować kruchość związku, o ile partner poczuje się zaniedbywany seksualnie. Jedyną drogą do trwałości związku jest temperowanie zbyt gwałtownych wymagań seksualnych przez mężczyzn i nie przefilozofowanie erotyki przez kobietę.

 

RAK
Związek harmonijny, na co główny wpływ ma zgodność emocjonalna obojga partnerów. Sukces w życiu erotycznym zależy jednak od kobiety, która zaspokajając wzmożone potrzeby mężczyzny, nie powinna sprawiać wrażenia, że robi to bez własnej satysfakcji. Jeżeli kobieta zgłębi tajniki subtelnej gry miłosnej i zacznie stosować je w życiu erotycznym, może nadrobić tym samym naturalne ułomności swego temperamentu. Śmiertelnym wrogiem tego związku jest zazdrość, której przesadne wybuchy grożą z obu stron.

 

LEW
Wspólnocie uczuć towarzyszy silny brak harmonii erotycznej i to mimo dużego temperamentu obojga. Podniecony przez zmysłową Lwicę mężczyzna musi zaakceptować jej samodzielność i przewodnictwo w życiu seksualnym. Nieporozumienia na tle erotycznym grożą poważnymi konfliktami, w których dumna kobieta nie ustępuje. Upór i zarozumiałość mężczyzny prowadzi do rozpadu związku. Jeśli natomiast roztropny partner uzna i podporządkuje się seksualnej woli partnerki, wzajemne pożądanie przyniesie satysfakcję obojgu.

 

PANNA
Wybitna harmonijność tego związku spowodowana jest wzajemnym uzupełnianiem się partnerów. Preferujący wygodę i spokój mężczyzna trafia na praktyczną i skromną kobietę. Związek scala również bagatelizowanie życia erotycznego, które sprowadzone jest do zbliżeń pozbawionych gwałtownej namiętności. Pruderia kobiety blokuje u mężczyzny możliwość rozbudzenia się jego temperamentu. Wybuchy intensywniejszych doznań zmysłowych są niezwykle rzadkie. Pogodzony z ascetyzmem seksualnym partnerki mężczyzna przekłada ciepło rodzinne nad ogień erotycznej ekstazy.

 

WAGA
Związki harmonijne przy nieznacznej przewadze uczuć u mężczyzny i intelektu u kobiety. Wyjątkowa równowaga seksualna spowodowana wzajemnym wyborem erotyki delikatnej, subtelnej i wrażliwej na pieszczoty. Preferencja gry miłosnej nad zbliżenie prowadzi do pożycia często przesadnie estetycznego, co w krańcowych przypadkach może niecierpliwić mężczyznę. Następstwem zbyt długotrwałego rozbudzenia mężczyzny może być jego gwałtowność, której kobieta najczęściej nie akceptuje.

 

SKORPION

Związek wybitnie niespokojny, grożący nie kontrolowanymi wybuchami emocji na przemian dodatnich i ujemnych. Sprawia to gwałtowność uczuć oraz eksplozywna erotyka. Silna namiętność do kobiety roznieca ognisty temperament mężczyzny i powoduje, że seks staje się głównym motorem związku. To z kolei rodzi przesadną podejrzliwość o wierność partnera i wybuchy zazdrości. Ich siła dorównuje sile pożądania, co sprawia, że normalne współżycie poza erotyczne staje się niemożliwe. Eksplozywny seks zamiast cementować związek, niszczy go.

 

STRZELEC
Harmonijność związku zależy od zaakceptowania przez mężczyznę pewnych cech męskich u wybranej kobiety. Oboje muszą pogodzić się z nieregularnością życia erotycznego wynikającą z przypływów i odpływów namiętności. Pragnący utrzymać równowagę związku mężczyzna musi dbać o zaspokojenie wymagań erotycznych partnerki. Niespełnienie bowiem jej oczekiwań prowadzi do tego, że zaczyna się ona do rozglądać za innym partnerem. Kobieta bardzo przywiązuje mężczyznę do siebie, jeśli nie skraca wstępnej fazy rozbudzenia partnera. Powoduje to u niego głębię późniejszych doznań.

 

KOZIOROŻEC
Związki budowane na praktycznych i pozbawionych większych emocji podstawach. Wybitna harmonia bierze się z opanowania i niewielkiej namiętności kobiety, natrafiającej na chłodnego seksualnie partnera, ceniącego spokój I wygodę. Ani namiętne uczucia, ani pragnienie doznań erotycznych w tym związku nie występują. Próby rozbudzenia seksualnego zimnej kobiety są nieskuteczne, ale niepowodzenie mężczyzny nie prowadzi do konfliktu. Rezygnacja partnera wiąże się z jego zamiłowaniem do spokoju. Życie erotyczne jest nieciekawe i nie przynosi obojgu satysfakcji, którą najczęściej znajdują poza seksem.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją