SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

KOZIOROŻEC
23 XII - 20 I

Wrodzony pesymizm i skłonność do samotności powoduje, że osoby urodzone pod tym znakiem niełatwo jest zrozumieć. Wewnętrzny chłód, jaki emanuje zarówno od mężczyzny jak i kobiety sprawia, iż trzeba wyjątkowo zapobiegliwych i przezornych partnerów, aby próby rozbudzenia erotycznego Koziorożców uwieńczone zostały sukcesem. Seksualny temperament obu płci jest słaby, choć u kobiety umiejętnie postępujący partner może wytworzyć więcej erotycznego ognia Wraz z kolejnymi sukcesami namiętność kobiety może wzrastać. Bardzo ważne są początkowe doświadczenia erotyczne. Mądry partner nie będzie od razu bardzo wymagający i dopiero z czasem będzie podnosił poprzeczkę seksualnych emocji. Mężczyźni spod znaku Koziorożca są wyjątkowo leniwi seksualnie. I to zarówno pod względem temperamentu, jak i technik współżycia płciowego. Jeśli jednak trafiają na bardziej od nich ognistą i wymagają~ partnerkę - o co nie trudno - mogą z czasem zakosztować większych przyjemności niż te, które przynosi preferowana przez Koziorożców erotyka uprawiana na elementarnym poziomie. Kardynalnym błędem ze strony partnerki będzie, jeśli po pierwszych nieudanych próbach rozbudzenia mężczyzny Koziorożca, da mu to odczuć. Nastąpi wówczas trudne do późniejszego przełamania zahamowanie i okres długiej bierności erotycznej. Najlepsze znaki dla obu płci to Panna i znak własny. Podobna symetria zachodzi dla związków konfliktowych. Obie płci nie powinny się wiązać również z Baranami, Rakami i Wagami.

 

 MĘŻCZYZNA KOZIOROŻEC I KOBIETA…

WODNIK
Obustronna bierność uczuciowa powoduje, że w związku tym nie dochodzi do gwałtownych emocji. Oboje dość łatwo dochodzą do porozumienia w odniesieniu do spraw domu i rodziny. Dominacja kobiety jest nieznaczna i rozumiejący swoje ułomności mężczyzna akceptuje kobiecy prymat rozsądku. Wybuchy namiętności kobiety są rzadkie i nie powodują w chłodnym mężczyźnie dokuczliwych kompleksów. Harmonię związku znacznie poprawia męska akceptacja finezyjnej gry miłosnej proponowanej przez partnerkę. Z czasem może zwiększyć to potencję płciową mężczyzny i doprowadzić do bardziej intensywnego życia erotycznego.

 

RYBY

Harmonia związku zależy od tego, czy mężczyzna potraf i zaakceptować przewrażliwienie, kaprysy i zazdrosne usposobienie partnerki. Bez wątpienia to on właśnie jest stroną dominującą i przewodzi i w domu, i w łóżku. W życiu seksualnym łatwo podporządkowuje sobie mało pobudliwą i leniwą partnerkę. Nie może jednak liczyć na jej erotyczną aktywność, co nie powinno skłaniać go do robienia wymówek. Pogodzona ze swą biernością, ale wierna i gospodarna kobieta jest mu bowiem bardzo oddana, a łatwo ją zrazić wypomnieniem niepowodzeń wczorajszej nocy.  

 

BARAN
Związki nieharmonijne. Energicznej i radośnie nastawionej do świata kobiecie przychodzi walczyć z pesymizmem i chłodem zamykającego się w sobie mężczyzny. W życiu erotycznym kobieta uzyskuje wprawdzie upragnioną dominację, ale wynika ona z braku większej pobudliwości partnera i jego erotycznej bierności. Jeśli mężczyzna nie zdobędzie się na więcej seksualnego wigoru, seks w tym związku będzie nudny i pozbawiony większych uniesień. Niezadowolenie partnerki będzie rzutowało na sprawy codzienne, w których kobieta nie będzie ceniła u mężczyzny takich jego dodatnich cech, jak sumienność i gospodarność.

 

BYK
Harmonia związku zależy od tego, czy mężczyzna potrafi seksualnie rozbudzić znaczny, ale uśpiony temperament kobiety. Ułatwi mu to rezygnacja z erotycznego egoizmu. Pobudzenie partnerki nie jest jednak łatwe dla chłodnego i mało ekspresyjnego seksualnie mężczyzny. Z natury mniej pobudliwa kobieta nie powinna wszakże biernie oczekiwać na zachętę mężczyzny i czynnie musi włączać się w grę miłosną. Brutalność seksualna partnera spowodowana jego zniecierpliwieniem, prawie nigdy nie przynosi efektów, gdyż nie będzie akceptowana przez kobietą szukają w seksie delikatności i pieszczot.

 

BLIŹNIĘTA

Pozorna harmonia związku następuje wówczas, gdy oboje odsuną na dalszy plan sferę życia erotycznego. Nie uzyskują w nim bowiem głębszych doznań cementujących związek. Chłód mężczyzny trafiający na niezdecydowanie kobiety powoduje, że życie seksualne jest dorywcze, nerwowe i mało urozmaicone. Do większych konfliktów dochodzi natomiast w życiu poza erotycznym, gdzie zmienna i lekkomyślna nieco kobieta rzadko kiedy znajduje zrozumienie u pedantycznego i surowego mężczyzny. Dysharmonię związku pogłębiają różnice upodobań i poglądów na sprawy codzienne.

 

RAK
Związki nieharmonijne i nietrwałe, choć ich początki bywają obiecujące. Pesymistycznie usposobiony do świata mężczyzna źle nastraja spokojną i praktyczną kobietę. Dysharmonia aspiracji życiowych i obcość psychiczna tych znaków nie znajduje przeciwwagi W życiu erotycznym. Jest ono ubogie, dorywcze i do zbliżeń nie dochodzi często. Rzadkie przypływy temperamentu mężczyzny kobieta traktuje ozięble i bez emocji. Skłonność do samotności partnera irytuje kobietę i nierzadko przywodzi myśl o jego niewierności. Stałe oziębianie się wzajemnych stosunków prowadzi najczęściej do rozstania.  

 

LEW
Związki średnio harmonijne. Dochodzi do nich najczęściej po długich okresach prób, spowodowanych niezdecydowaniem wybrednej kobiety, która intuicyjnie przewiduje przyszłe kłopoty. W sprawach domowych inicjatywę od razu przejmuje bardziej energiczna i pewna siebie kobieta Jeśli w życiu erotycznym mężczyzna postara się o zaspokojenia potrzeb seksualnych wymagającej partnerki, trwałość związku zostanie wzmocniona Jeśli natomiast nie przezwycięży on swojego wewnętrznego chłodu, konflikty na tle erotycznym natychmiast przeniosą się na codzienne życie. Wówczas różnice charakterów obojga z łatwością zrujnują związek.

 

PANNA
Związek wybitnie harmonijny. Podobieństwa charakterów, poglądów na życie i dążeń sprawiają, że nie występują w tym związku gwałtowniejsze konflikty. W życiu seksualnym również istnieje daleko posunięta równowaga spowodowana łagodnym i nie eksplozywnym temperamentem obojga. Sfera płciowa odsunięta jest na daleki plan wskutek obopólnego chłodu seksualnego. Mało pobudliwa kobieta nie przejawia większych pretensji erotycznych względem nie rozbudzonego i zimnego w tym związku mężczyzny. Zgodne współżycie jest wynikiem wspólnoty poglądów. Wyznacza je rzeczowość, racjonalizm i praktyczna orientacja obojga.

 

WAGA
Związek średnio harmonijny. Optymistyczne i idealistyczne usposobienie kobiety zderza się z pesymizmem oraz materialistycznymi i praktycznymi aspiracjami mężczyzny. O spory więc łatwo, choć zamiłowanie mężczyzny do spokoju góruje nad męską chęcią dominacji. Podporządkowanie się kobiecie w życiu seksualnym następuje szybko. Partnerowi imponuje aktywna erotycznie kobieta, potrafiąca rozbudzić jego słaby temperament. Jeśli zaakceptuje on wrodzoną pogodę kobiety i nie będzie wprowadzał do wzajemnego pożycia zbyt wiele zgorzknienia i pesymizmu, względna harmonia związku zostanie zachowana.

 

SKORPION

Zgodność intelektualna i wzajemne uzupełnianie się w życiu codziennym dają temu związkowi wiele szans. Praktyczny stosunek do życia obojga wyklucza w zasadzie konflikty domowe. Niebezpieczeństwa dla trwałości związku istnieją głównie w sferze erotyki. Namiętna kobieta jest seksualnie bardzo wymagająca, co z początku silnie podnieca mężczyznę. Jeśli ekscytacja temperamentem kobiety nie będzie chwilowa, życie erotyczne znakomicie uzupełnia związek. W przypadku zaś zniechęcenia seksualnego mężczyzny dochodzi do konfliktów, tym gwałtowniejszych, im bardziej zazdrosna kobieta zobaczy w bierności partnera chęć posiadania innej partnerki.

 

STRZELEC
Związek średnio harmonijny. Dominuje w nim wyraźnie kobieta, której temperament, impulsywność i energia znacznie przewyższają te cechy w męskim wydaniu. Jeśli mężczyzna zrozum je, że partnerce imponują typy stanowcze, pewne siebie i namiętne oraz będzie potrafił wykrzesać z siebie więcej energii, zwłaszcza seksualnej, związek będzie miał szanse na przetrwanie. Jeśli natomiast partner okaże się niezdolny do przełamania swej bierności i braku energii, kobieta zacznie go lekceważyć I w końcu znajdzie sobie bardziej odpowiedniego partnera.

 

KOZIOROŻEC
Tylko wyjątkowa kultura i obopólna wyrozumiałość dla przywar partnera dają temu związkowi jakiekolwiek szanse na przetrwanie. Wzajemną podejrzliwość i daleko posuniętą zazdrość grozi wybuchami o nieobliczalnych konsekwencjach. Życie seksualne cechuje niezwykła eksplozywność i wyrafinowanie. Erotyczna dominacja występuje przemiennie, a podporządkowanie przynosi nieco masochistyczną rozkosz. Brak monotonii seksualnej wzmacnia związek i pozwala łagodzić konflikty domowe.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją