SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

PANNA 24
VIII - 22 IX

Obie płci charakteryzują się daleko posuniętym zmysłem praktycznym, dokładnością i zdecydowanie przesadną skromnością. Ta ostatnia cecha daje znać o sobie zwłaszcza w życiu erotycznym. Osoby urodzone pod tym znakiem nie cenią flirtu, umizgów partnera i pieszczot, ich temperament płciowy jest powolny i ukryty. Rozbudzenie kobiety jest trudne i trwa długo. Partner wiele się musi natrudzić, zanim przełamie seksualną pruderię partnerki, która łatwo tłumaczy przed sobą erotyczną wstrzemięźliwość. Przygotowanie do względnie normalnego i pozbawionego erotycznych zachowań życia seksualnego powinno najpierw objąć sferę psychiki partnerki. Mężczyzna mający za partnerkę osobę spod znaku Panny musi najpierw trafić do jej intelektu i przekonać ją o nonsensach zbytniej seksualnej wstrzemięźliwości. Następnie zaś w sposób wyjątkowo roztropny, ale z pewną dozą natarczywości, prowadzić grę miłosną. Mężczyźni spod tego znaku są również wstrzemięźliwi seksualnie. Co więcej, uzasadniają swą powściągliwość fałszywie pojętymi względami zdrowotnymi. Aby rozbudzić ich namiętność, należy najpierw wyleczyć ich z chronicznej hipochondrii. Kiedy to się uda, partnerce łatwiej jest ukazać mężczyźnie uroki wysublimowanego, ale nigdy w tym przypadku brutalnego seksu. Dla mężczyzn najlepszymi znakami kobiet są Koziorożec, Byk i Lew, dla kobiet zaś Koziorożec, Lew i Waga. W żadnym razie obie płci nie powinny się wiązać ze swoimi znakami! Ponadto kobieta winna raczej unikać Strzelca, a mężczyźni Wagi.

 MĘŻCZYZNA PANNA I KOBIETA…

WODNIK
Trudno dochodzi do połączenia tych znaków. Sprawia to zupełna nieprzystawalność charakterologiczna obojga. Skromny, mało pobudliwy seksualnie, hipochondryczny mężczyzna rzadko decyduje się na związek z pełną towarzyskiej energii i poszukującą nowości erotycznych kobietą. Jeśli już dochodzi do takiego związku, partner musi podporządkować się partnerce, walcząc ze swym wewnętrznym chłodem i biernością, zwłaszcza w życiu seksualnym. W razie niepowodzenia pozostaje mu tolerowanie erotycznych przygód partnerki, której zaspokojenie przez niego jest prawie nie możliwe.

 

RYBY

Związek nieharmonijny. Zmienność usposobienia u obojga powoduje permanentne niezadowolenie z partnera. Obopólne niezrozumienie spowodowane jest kapryśnym charakterem kobiety i małostkowością mężczyzny. Dochodzi do tego niezaradność seksualna kobiety, która nie potrafi rozbudzić zimnego i ascetycznego partnera. Nadmierna wrażliwość obojga wywołuje konflikty. Również zazdrość kobiety może być przyczyną sporów. Brak równowagi w związku traktowany jest często jako dopust Boży, co pozwala mu trwać, bez wzajemnej sympatii.

 

BARAN
Związek harmonijny, pod warunkiem, że oboje zupełnie bagatelizują życie seksualne. Przyjaźń i wspólne zainteresowania poza erotyczne będą się w tym związku realizowały znakomicie. Natomiast każda próba postawienia na pierwszym planie seksu skończy się groźnym konfliktem, do zerwania włącznie. Grozi to zwłaszcza ze strony kobiety, której temperament znacznie przewyższa możliwości seksualne mężczyzny. Partnerowi w tym związku niezwykle rzadko udaje się przezwyciężyć swój erotyczny ascetyzm. Trwałości związku sprzyja obustronna hipochondria i dbałość o zdrowie partnera.

 

BYK
Związek harmonijny. Wzajemne zrozumienie sprawia, iż wiele drobnych sporów nie przeradza się w groźny konflikt. Powolność kobiety i jej ospałość erotyczna korespondują ze skromnością i biernością seksualną mężczyzny. Oboje nie odczuwają potrzeby większych doznań erotycznych, koncentrując się na wzajemnym zaspokajaniu sfery emocjonalnej. O ile związek ma solidne podstawy materialne, jest zazwyczaj szczęśliwy i długotrwały.  

 

BLIŹNIĘTA
Związek rzadko kiedy harmonijny. Powodem niedopasowania są różnice charakteru i temperamentu, zdecydowany brak wzajemnego zrozumienia i niestałość poglądów. Cieniem na związek kładzie się głównie brak zrozumienia seksualnego. Naturalną wstrzemięźliwość męża kobieta skłonna jest traktować jako skutek niechęci wobec siebie. Natomiast rzadkie chwile przypływu temperamentu u partnera traktuje z lekceważeniem, czym odpycha go od siebie. Dominacja nad mężczyzną jest wynikiem gadatliwości kobiety. Rezygnacja mężczyzny z walki o trwałość związku powoduje, że kobieta poszukuje nowego partnera.

 

RAK
Związek harmonijny. Partnerzy dopełniają się wzajemne. Mocno wiąże ich gospodarność, praktyczne nastawienie do świata zewnętrznego i obopólne poświęcenie się dla rodziny. Niewielka potencja seksualna mężczyzny natrafia na chłodny i niewymagający temperament kobiety. Stąd życie erotyczne jest spokojne i nie wykraczające poza ambicje partnerów. Rzadkie chwile rozbudzenia namiętności mężczyzny partnerka traktuje wyrozumiale, nie znajdując jednak w seksie głębszych przeżyć. Często daje znać o sobie wzajemne uczucie zazdrości. Nie jest ono jednak groźne dla trwałości związku.

 

LEW

Przyjaźń, jaka najczęściej panuje w tym związku, prowadzi do szczęśliwego i harmonijnego pożycia. Aktywna kobieta potrafi rozbudzić uśpiony temperament seksualny partnera. Wstyd erotyczny mężczyzny szybko ustępuje pod wpływem czynnej seksualnie i namiętnej kobiety. Życie erotyczne bywa intensywne i harmonijne. Dominuje w nim zdecydowanie kobieta, której mężczyzna podporządkowuje się bez oporów. W związku tym występują znaczne różnice poglądów na sprawy domowe, ale rozdźwięki na tym tle rzadko prowadzą do zerwania.

 

PANNA

Osoby tych znaków nie powinny zawierać małżeństwa. Obopólna pruderia seksualna i wstrzemięźliwość erotyczna powodują, że seks nie jest
w stanie uatrakcyjnić tego związku. Zimny rozsądek i pedanteria kobiety stają się z czasem nieprzyjemną. Podobnie, zrazu nienaganny, praktycyzm i dokładność mężczyzny przeradza się w dokuczliwą małostkowość. Drobne spory wybuchają raz po raz, aż życie obojga staje się jednym ciągnącym się w czasie konfliktem, który jest żenujący szczególnie dla osób trzecich. Nie naprawialność związku, mimo czynionych prób, powodowana jest pamiętliwością obojga.  

 

WAGA

Związek nieharmonijny, głównie z powodu generalnego niezrozumienia kobiety przez mężczyznę. Optymistycznie nastawiona do świata, wesoła kobieta spotyka ponurego w gruncie rzeczy partnera. Szukając seksu delikatnego i radosnego, partnerka natrafia na pruderię erotyczną mężczyzny, którego nie potrafi pobudzić. Czyni to zresztą nieumiejętnie, co potęguje jeszcze męską wstrzemięźliwość. Na tle erotycznym dochodzi do spięć, które przenoszą się na pozostałe dziedziny życia. Rażąca często lekkomyślność kobiety powoduje stałe oddalanie się od siebie partnerów.

 

SKORPION
Związek ryzykowny, mający tyleż samo szans na przetrwanie, co i na zerwanie. Wielka namiętność kobiety, zaspokajanej wyłącznie gwałtownym seksem, fascynuje z początku mało pobudliwego partnera. Jeśli kobiecie uda się przełamać zahamowania erotyczne mężczyzny - związek rokuje powodzenie, jeśli nie, staje się on powodem wzajemnych niechęci I pretensji. Wówczas sytuacja mężczyzny staje się nie do pozazdroszczenia. Każdy błąd z jego strony urażający partnerkę, jest zaczynem gwałtownego sporu. Dumę własną kobiety śmiertelnie rani zdrada mężczyzny. Roztropność w postępowaniu partnera i podporządkowanie się seksualne wymaganiom kobiety, daje jednak duże szanse na powodzenie związku.  

STRZELEC
Związek trudny do utrzymania na skutek znacznych różnic w temperamencie i poglądach na życie. Harmonia związku możliwa jest wyłącznie w przypadku, kiedy mężczyzna zostawi kobiecie zupełną swobodę I niezależność oraz zezwoli na dominację partnerki. W życiu seksualnym przyjdzie mu to łatwo, gdyż gwałtowna namiętność kobiety może sprawić partnerowi wiele satysfakcji. Trudniej będzie małostkowemu z natury mężczyźnie pozostawić kobiecie znaczną dozę swobody. Jednakże próby ograniczenia niezależności kobiety są nieskuteczne. Partnerka najczęściej łamie krępujące ją ograniczenia, narzucane przez nieufnego partnera.  

 

KOZIOROŻEC

Wielkie szanse na związek harmonijny. Oboje posiadają zbliżoną potencję i wymagania erotyczne. Nie są one zbyt wygórowane, toteż konflikty seksualne w zasadzie nie występują w tym związku. Chyba że mężczyzna nie potrafi uznać lekkiej dominacji seksualnej partnerki. Wówczas dochodzi do sporów, które obniżają częstotliwość życia płciowego, co dotyka bardziej kobietę niż mężczyznę. Trwałym fundamentem związku jest życiowa praktyczność obojga, pracowitość i oszczędność. Zrozumienie w życiu rodzinnym z czasem staje się głównym spoiwem wspólnoty.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją