SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

RAK 22
VI - 23 VII

Obie płci charakteryzuje stateczność, przywiązanie do rodziny i wybitnie rozwinięty zmysł praktyczny. Mężczyźni to zagorzali domatorzy, zaś kobiety są znakomitymi gospodyniami. Uczucie silne i dość wierne z obu stron, ze strony kobiety wynikające bardziej z ciągot opiekuńczych i macierzyńskich niż erotycznych. Życie seksualne osób tego znaku wyznacza ich spokojny temperament. Zarówno kobieta jak i mężczyzna wymagają długotrwałych podniet ze strony partnera. Kobiety są uległe, ale ich życie erotyczne nie obfituje w wybuchy namiętności. Uśpiony temperament kobiety może być rozbudzony przez wyjątkowo cierpliwego i zmieniającego natężenie pieszczot partnera. Skuteczna gra miłosna z mężczyzną spod znaku Raka polega natomiast na umiejętnym dawkowaniu pewnej dozy gwałtowności przez partnerkę. Obie płci cechuje zazdrość o partnera. Silniejsza u kobiety, która w przypływie zazdrości potrafi być wyjątkowo nieprzyjemna i nieskłonna do zapomnienia. Męska zazdrość natomiast eksploduje gwałtowniej, ale też szybko ustępuje, jeśli partnerka potrafi swoim zachowaniem przekopać mężczyznę o swoim przywiązaniu. Dla mężczyzn najlepsze znaki to Byk, Rak i czasem Ryba, kobiety natomiast tworzą dobre związki z mężczyznami spod znaku Byka i Panny. Niewskazane są związki kobiety z Baranami, a mężczyźni powinni zdecydowanie unikać kobiet spod znaku Strzelca.

MĘŻCZYZNA RAK I KOBIETA…

WODNIK
Harmonii tego związku nie można wykluczyć zwłaszcza wówczas, gdy mężczyzna podda się niegroźnej dla jego ambicji dominacji kobiety. Nie wolno jednak zabraniać kobiecie realizacji jej ekscentrycznych pomysłów. Akceptacja przez mężczyznę fantazji seksualnej partnerki prowadzi do utrwalenia związku. Zgoda partnera na długotrwałą grę miłosną znacznie podnosi jego erotyczną atrakcyjność. Trwałość związku zależy również od tego, czy mężczyzna potrafi bagatelizować niedostateczne zainteresowanie kobiety domem.

 

RYBY
Szybkie nawiązywanie się sympatii między osobami spod tych znaków świadczy o przyszłej harmonii związku. Dominuje w nim mężczyzna, a wobec niezaradnej i uległej kobiety przychodzi mu to łatwo. Życie erotyczne jest ubogie, głównie z powodu niewielkiego temperamentu trudnej do rozbudzenia seksualnego kobiety. Mężczyzna może doprowadzić do konfliktów i kryzysu, jeśli nie będzie zważał na silną zazdrość kobiety. Pogodziwszy się z chłodem emocjonalnym i erotycznym kobiety, mężczyzna może mieć partnerkę wierną i łagodną.

 

BARAN

Związek nieharmonijny z powodu znacznych różnic w charakterach i temperamentach. Przedsiębiorczość, energia, śmiałość i szybki w podejmowaniu decyzji kobiety początkowo imponują nieśmiałemu i zwlekającemu z postanowieniami mężczyźnie. Szybko jednak pojawiają się konflikty na tle braku zmysłu rodzinnego kobiety i niewielkiej potencji płciowej mężczyzny. Pretensje erotyczne kobiety irytują mało pobudliwego seksualnie ale wybuchowego emocjonalnie partnera. Prowadzi to do awantur, o które łatwo w tym związku z powodu wojowniczego usposobienia kobiety.

 

BYK
Niewielkie rozbieżności w poglądach na sprawy domu i współżycia erotycznego powodują, że związek najczęściej jest harmonijny. Mężczyzna
wykazuje z czasem coraz większą uległość w życiu seksualnym. Jest ono umiarkowane, spokojne i nieregularne wskutek niewielkiego temperamentu obojga. Stroną dominującą w łóżku jest kobieta. Jeśli potrafi ona prowadzić delikatną grę miłosną z partnerem, rzadkie
zbliżenia mogą przynieść obojgu wiele satysfakcji. Przejściowe konflikty spowodowane są najczęściej zazdrością i obustronnym uporem.

 

BLIŹNIĘTA
Wzajemnemu zrozumieniu uczuciowemu i umysłowemu obojga nie towarzyszy niestety zrozumienie seksualne. Nawet niewielkie wymagania erotyczne mężczyzny nie znajdują akceptacji kobiety, co prowadzi do konfliktów. Nerwowa i niezadowolona kobieta, w sprawach seksu jest kapryśna i wybuchowa. Partner, Rak rzadko kiedy potrafi ją zaspokoić. Skłonność kobiety do towarzyskich flirtów pobudza zazdrość mężczyzny, co bywa źródłem wielu nieporozumień.  

 

RAK
Związek, w którym partnerzy łatwo dochodzą do porozumienia I ich pożycie jest zgodne. Sprawia to wspólne zamiłowanie do życia rodzinnego i troska o dom. Niewielki temperament płciowy obojga powoduje, że rzadko dochodzi do konfliktów na tle niedoboru seksualnego. Dla związku tych znaków największym zagrożeniem jest bardzo silna, wzajemna zazdrość, która może doprowadzić do poważnych kryzysów.

 

 

LEW
harmonię tego związku nie jest łatwo. Kobieta góruje nad mężczyzną ognistym temperamentem, siłą woli, inicjatywą skłonnością do rozkazywania. Mniej pobudliwy seksualnie mężczyzna musi się zgodzić na dominację kobiety i starać się zaspokoić jej erotyczne potrzeby. Przychodzi mu to jednak z wielką trudnością. Źle rokuje temu związkowi defensywny lub lekceważący stosunek do partnerki. Ugodzenie w honor kobiety i jej dumę powoduje, że staje się ona najpierw obojętna, a z czasem niewierna.  

 

PANNA

Bardzo trudno dochodzi do powstania związku tych znaków, choć są one później bardzo trwałe. Chłód uczucia obojga powoduje, że w stadle tym jest bardzo mało namiętności, ale wiele rozsądku I praktycznej wygody. Brak natarczywości erotycznej spowodowany niewielkim temperamentem obojga sprawia, że życie seksualne sprowadzane jest do minimum. Często dochodzi wręcz do abstynencji seksualnej, a kapryśne usposobienia i małostkowość obojga partnerów są w stanie doprowadzić do głębszych konfliktów jedynie w przypadku uporu jednej ze stron.  

 

WAGA
Mimo znacznych różnic w charakterach związek bywa harmonijny, a nierzadko szczęśliwy. Sprawia to optymistyczne i wesołe usposobienie kobiety, która łatwo potrafi rozbroić pedantycznego i dokładnego mężczyznę. Jeśli partner dba o swój wygląd zewnętrzny oraz stara się być
delikatny i subtelny w grze miłosnej, w życiu płciowym nie występują większe konflikty. Dla zadowolenia w życiu erotycznym największym zagrożeniem jest brutalność mężczyzny, stanowczo nie akceptowana przez kobietę.

 

SKORPION
W związkach tych znaków istnieje możliwość wzajemnego uzupełniania się uczuciowego i seksualnego. Jest to jednak trudne i wymaga od obojga dużego wysiłku. Siła obustronnej wrażliwości może związek cementować, zwłaszcza erotycznie. Jeśli jednak mężczyzna nie podporządkuje się silnej woli kobiety, może dojść do kryzysu. Biada mężczyźnie jeżeli urazi dumę partnerki. Jej odpowiedzią będzie najczęściej zemsta w postaci zdrady.

 

STRZELEC
Osoby tych znaków nie powinny wchodzić w związki. Samowolna, impulsywna i żądna nowości kobieta nie zniesie domatorsko i rodzinnie usposobionego mężczyzny. Dochodzi do tego niedobór seksualny. Nawet znaczne wysiłki partnera nie są w stanie zaspokoić ognistego temperamentu kobiety. Jeśli już lekkomyślnie dojdzie do powstania takiego związku, konflikty są nieuchronne. Pewną niewielką szansę na trwałość związku dają wspólne zainteresowania zawodowe lub sportowe.

 

KOZIOROŻEC
harmonię związku jest trudno. Chłód i pesymizm kobiety nie wzbudza głębszego uczucia u ceniącego dom i miłość mężczyzny. Życie seksualne nie jest w stanie uatrakcyjnić związku z powodu trudnej do rozbudzenia zmysłowości kobiety oraz niewielkiego potencjału erotycznego mężczyzny. Czułość starającego się mimo wszystko partnera zderza się z oziębłością partnerki. Jeśli oboje zrezygnują z nieziszczalnych w tym związku emocji erotycznych i uczuciowych oraz skoncentrują się na pracy i gromadzeniu dóbr, związek może być trwały.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją