SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

RYBY 20
II - 20 III

Łagodność i tolerancja to główne cechy osób urodzonych pod tym znakiem. Wybitnemu zamiłowaniu do spokoju towarzyszy jednak trudna do zaakceptowania przez partnera słabość woli i chłód. U kobiet dochodzi do tego skłonność dc fatalizmu i pesymizmu. Temperament seksualny obojga płci jest słaby, uśpiony i trudny do rozbudzenia. Zwłaszcza u kobiet, które bywają wyjątkowo bierne seksualnie. Bierności tej nie przeczy ich uległość one bowiem mają skłonność do oddawania się mężczyźnie dla świętego spokoju. Rozbudzenie kobiety spod znaku Ryb jest trudne, choć warte zachodu. Wzbudzenie w niej większej namiętności może być źródłem satysfakcji dla mężczyzny starającego się o obopólne zadowolenie seksualne. Mężczyzna spod znaku Ryby bywa bardzo niezaradny seksualnie, co jest najczęściej wynikiem kompleksu. Jednak świadoma tego i roztropna partnerka władna jest wyleczyć go z tego kompleksu i spowodować przypływ większych namiętności. Do tego niezbędna jest wyrafinowana, ale delikatna gra miłosna, w której partner musi poczuć swoją wartość. Każdy sukces seksualny będzie powodował u niego przypływ potencji przy następnych zbliżeniach. Partnerzy Ryb muszą bardzo uważać na silnie rozwinięte uczucie zazdrości osób spod tego znaku. Budzi się ona zwłaszcza w okresach seksualnej bierności Ryb, a mogą one zdarzać się często. Dla mężczyzn najlepszymi znakami kobiecymi są Byk i Rak, kobiety zaś mogą liczyć na harmonijne związki z Rakiem i Wodnikiem. Nie rokują harmonii związki kobiet z mężczyznami spod znaku Bliźniąt, Panny i Wagi, mężczyźni ryzykują wiążąc się z kobietami spod znaku Strzelca, Bliźniąt i Panny.

MĘŻCZYZNA RYBY I
KOBIETA…

WODNIK
W sferze przyjacielsko-towarzyskiej harmonię w związku łatwo osiągnąć. Gorzej jest natomiast W życiu seksualnym. Tu bowiem temperament kobiety, zdecydowanie górujący nad męskim, może nie znaleźć należytego zaspokojenia. Chyba że mężczyzna przełamie swą niezaradność i bierność seksualną, w czym łatwo może uzyskać dużą pomoc ze strony odważnie traktującej erotykę kobiety. Podporządkowanie się seksualne mężczyzny, a zwłaszcza odrzucenie wszelkiej pruderii w grze miłosnej, może spowodować przypływ męskiej potencji. Pomoc kobiety w przełamywaniu zahamowań seksualnych partnera musi być wszakże delikatna i nie agresywna. W razie możliwych niepowodzeń nie należy na nie reagować zniecierpliwieniem i uzewnętrzniać swego rozczarowania.

RYBY

Związki średnio harmonijne, w których zgodność temperamentów i brak uczuciowej dynamiki z obu stron daje w efekcie wiele spokoju przemieszanego, niestety, z nudą. Życie erotyczne umiarkowane, choć wzajemne uczucia partnerów mogą być bardzo silne. Ta siła uczuć wyładowuje się we wzajemnej zazdrości, która nierzadko prowadzi do poważniejszych waśni i konfliktów. Zazdrość o partnera w przypadku zarówno kobiety jak i mężczyzny występuje nawet wówczas, gdy dochodzi do wzajemnego zobojętnienia. Silniejsza jest ze strony mężczyzny, który dąży wprawdzie do dominacji w związku, ale słaba wola nie pozwala mu na stałe podporządkowanie sobie partnerki.

 

BARAN
Mimo znacznych różnic w charakterach w tym związku następuje korzystne uzupełnienie. Dominuje w nim pełna temperamentu kobieta, której energia dodaje odwagi mniej zdecydowanemu i przewrażliwionemu mężczyźnie. Przewaga seksualna kobiety w wielu przypadkach prowadzi do wzrostu aspiracji erotycznych mężczyzny, który stara się zmienić swoje chłodne usposobienie seksualne. Przełamanie pewnej nieporadności erotycznej przez mężczyzn musi być zauważone i docenione przez kobietę. Wówczas może nastąpić dużo większa dbałość o sprawy seksu ze strony partnera, niż to miało miejsce na początku związku. Niebezpieczeństwem dla harmonijnego współżycia jest zazdrość pożerająca mężczyznę.

BYK
Związek niezbyt harmonijny. Charakterystycznemu dla obojga płci zamiłowaniu do spokoju nie towarzyszy bowiem zrozumienie erotyczne. Kobieta o silnym temperamencie, wymagającym wszakże starannej gry miłosnej, trafia na partnera chłodnego i biernego. Harmonia związku zależy od tego, czy mężczyzna jest w stanie przezwyciężyć seksualną bierność, zwłaszcza we wstępnej fazie zbliżenia. Faza ta powinna być nacechowana delikatnością i łagodnością. Brutalność nie jest wskazana, jako że przeciwna jest naturze mężczyzny, a także nie powoduje najczęściej wzrostu kobiecej namiętności. Wszelkie niepowodzenia seksualne w tym związku powodują w efekcie znaczną irytację nie zaspokojonej kobiety i mogą przerodzić się w poważne konflikty.

BLIŹNIĘTA

Rzadko kiedy dochodzi do harmonii w tym związku, czego głównym powodem jest niedopasowanie zarówno seksualne, jak i charakterologiczne. Zmienna i kapryśna kobieta najczęściej nie potrafi pokierować łagodnym, mającym słabą wolę, niezaradnym mężczyzną. Życie erotyczne wskutek uśpionego temperamentu obojga nie staje się elementem cementującym związek. Nerwowa kobieta powinna zdecydowanie pokierować sprawami seksu i powściągnąć swoje kapryśne usposobienie. Nie przyjdzie to jej łatwo, a współpraca erotyczna z niezaradnym i szybko rezygnującym partnerem, jest bardzo trudna. Tylko wyjątkowe przywiązanie i kultura umysłowa kobiety mogą sprawić, że związek stanie się harmonijny.

RAK
Obustronne zrozumienie wzajemnych wad i zalet powoduje, że związki te są harmonijne i tylko wyjątkowo niekorzystny zbieg okoliczności bądź rażący błąd partnera, potrafią spowodować groźniejszy kryzys. Dyskretna i korzystna dla związku dominacja kobiety akceptowana jest przez łagodnego i tolerancyjnego mężczyznę. Życie seksualne jest spokojne i pozbawione gwałtownych namiętności. Zgodność temperamentów obojga płci sprawia, że na tle seksualnym nie dochodzi do sporów i konfliktów. Jednakże w wypadku znaczniejszych przypływów pożądania u którejkolwiek ze stron, musi ona bezwzględnie zaniechać natarczywości i zmierzać do zbliżenia łagodnie i subtelnie. Nieporozumienia powstają najczęściej na tle zazdrości ale, przemijają dość szybko, nie grożąc konfliktem.

LEW
Trudno o harmonię w tym związku. Jego trwałość zależy w głównej mierze od zwiększonej aktywności seksualnej mężczyzny, przy równoczesnym ograniczeniu skali wymagań kobiety wobec dość biernego erotycznie partnera. Przy dużej kulturze i wiedzy obojga, ich współżycie nie musi obfitować w spory i niezadowolenie mimo znacznej różnicy w temperamentach. Aby tak się stało, kobieta powinna zdecydowanie, ale delikatnie walczyć z nieporadnością seksualną partnera i udowodnić mu, że jego niedostatki są bardziej psychicznej niż fizycznej natury. Mężczyzna zaś nie powinien łatwo pod- “dawać się rezygnacji, zwłaszcza, że temperament partnerki może łatwo mu pomóc w przełamaniu swojej bierności. Roztropny mężczyzna nigdy nie będzie przeciwstawiał się naturalnej w tym związku dominacji kobiety. W przeciwnym wypadku grozi gwałtowny konflikt.

PANNA
Związki bardzo ryzykowne z powodu braku zrozumienia wagi spraw erotycznych, aczkolwiek łagodny i uśpiony temperament obojga stwarza możliwość bagatelizowania seksu. Słaby pogląd płciowy kobiety odsuwany stale na dalszy plan, z czasem całkiem zanika, co irytuje nawet mężczyznę tak łagodnego i spokojnego temperamentu, jakim jest mężczyzna spod znaku Raka. Bierność seksualna partnerki w paradoksalny sposób powodować może przypływ męskiej namiętności, a to z kolei może spowodować niechęć do partnera. Pruderia seksualna kobiety nierzadko doprowadza ją do całkowitej ascezy seksualnej, czego normalny partner nie jest W stanie zaakceptować. Harmonia związku trudna jest do osiągnięcia, jeżeli oboje nie dojdą do budujących wniosków w sprawie roli seksu w małżeństwie.

WAGA
Pogodna, wesoła, choć nieco lekkomyślna kobieta trafia na łagodnego, ale niezaradnego i niezdecydowanego mężczyznę. Ona więc będzie dominowała w tym związku. Sprzeciw partnera i próby zmuszenia kobiety do zaakceptowania jego skali wartości, zawsze będą daremną i skończą się rozdźwiękami. Bezdyskusyjna jest dominacja erotyczna kobiety, która w większości przypadków potrafi rozbudzić biernego i niezaradnego seksualnie partnera. O ile oczywiście nie będzie on jej w tym przeszkadzał, co może się zdarzyć w przypadkach wyjątkowego lekceważenia seksu przez niektórych męskich przedstawicieli Ryb. Podporządkowanie się kobiecie i rezygnacja z uporu powodowanego źle pojętą męską ambicją, jest warunkiem harmonii tego związku.

SKORPION

Związki na ogół harmonijne, o ile mężczyzna nie będzie się sprzeciwiał dominacji kobiety górującej nad nim temperamentem, stanowczością i energią życiową. Łagodnemu z natury partnerowi nie powinno to sprawiać większych problemów, zwłaszcza że kobieta przejmuje w tym związku prymat również w sprawach seksu. Największym zagrożeniem dla zgodnego pożycia jest chorobliwa zazdrość kobiety. Eksplozje tej zazdrości są tyleż gwałtowne co nie zawsze uzasadnione. Lepiej więc będzie, jeśli mężczyzna świadom tej ułomności swej partnerki nie będzie jej dawał powodów do scen na tym tle.

 

STRZELEC
Ruchliwa i pełna energii kobieta trafia na flegmatycznego i niezaradnego mężczyznę, co od początku wywołuje w niej chęć podporządkowania sobie partnera. Zmienność i stałe poszukiwanie nowych wrażeń przez kobietę jest trudne do zaakceptowania przez statecznego mężczyznę i konflikty na tym tle są gwałtowne. Wybitny temperament seksualny kobiety zderza się z ospałością erotyczną mężczyzny, co dodatkowo jest przyczyną sporów. Jeśli dochodzi do tego przewrażliwienie mężczyzny, jego nieufność i niechęć do podporządkowania się erotycznym wymaganiom partnerki, harmonia związku ulega poważnemu zakłóceniu. Tylko wyjątkowa wzajemna wyrozumiałość stwarza szansę na porozumienie i względnie zgodne pożycie.

KOZIOROŻEC
Związki na ogół harmonijne, za czym przemawiają podobne cechy usposobienia i charakteru. Chłód emanujący od obojga sprawia, że partnerzy potrafią nawzajem zrozumieć i zaakceptować brak gwałtownych, emocjonalnych i erotycznych wybuchów. Spokój i wzajemna tolerancja, często przemieszana z pewną dozą rezygnacji z gwałtowniejszych doznań, jest cementem tego związku. Pogodzenia się z tą sytuacją, a więc akceptacja nudy, może być jednak dla związku niebezpieczne. Dlatego też z obu stron nie należy przesadzać z dążeniem do świętego spokoju i warto zdobyć się wobec partnera na serdeczniejszy i podniecający go seksualnie gest.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją