SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

SKORPION
24 X - 22 XI

Wiele obiecująca, gwałtowna namiętność z jednej strony oraz skrytość i podejrzliwość z drugiej, powodują, że związki z osobami spod tego znaku mają niezwykle złożoną naturę. Eksplozywny temperament Skorpionów wybucha łatwo i równie łatwo prowadzi do ubóstwiania partnera. Ekstazie seksualnej gwałtowności towarzyszy jednak masochistyczne poszukiwanie dowodów niewierności i nielojalności partnera. To z kolei bardzo często wiedzie do momentalnej zmiany znaku zaślepionych i gwałtownych uczuć -z dodatniego na ujemny. Skorpiony potrafią kochać na zabój i takoż potrafią nie nawidzieć. Obie płci preferują wyrafinowaną, demoniczną i niczym nie skrępowaną grę miłosną, w której nie istnieje żadne tabu. Cenią seks gwałtowny. Same bywają brutalne i godzą się na brutalność partnera często tej brutalności same się domagając. Wyrafinowane potrzeby seksualne kobiety powodują, że nie jest łatwo ją zaspokoić. Mężczyźni natomiast znajdują satysfakcję erotyczną z kobietami, które nie mają żadnych zahamowań seksualnych. Osoby wiążące się ze Skorpionami muszą liczyć się z chorobliwą wręcz zazdrością partnerów i to niezależnie od tego, czy zazdrość ta będzie miała uzasadnienie. Najlepszymi znakami dla obu płci są Strzelec I Rak, jednak przy założeniu, że niepohamowana zazdrość Skorpiona potrafi zniszczyć nawet najlepszy związek. Kobiety powinny unikać mężczyzn spod znaku Byka, Wagi I Wodnika, zaś mężczyźni nie powinni się wiązać z Wodnikami oraz pod żadnym pozorem nie powinni decydować się na partnerkę swojego znaku.

 MĘŻCZYZNA SKORPION I KOBIETA…

WODNIK
Związki nieharmonijne, stale zagrożone, choć początki są obiecujące. Żądna nadzwyczajnych emocji kobieta zrazu zafascynowana jest ognistym temperamentem partnera i niekonwencjonalną grą miłosną. Z czasem jednak podejrzliwość i skrytość mężczyzny zaczynają razić pogodną i pełną życia kobietę. Jej aktywność i poszukiwanie nowych wrażeń mężczyzna odbiera jako niewierność, co powoduje u niego gwałtowne reakcje. Zdumienie i oburzenie partnerki przejawia się wówczas w abstynencji erotycznej. To wywołuje u partnera jeszcze gwałtowniejsze napady gniewu. Obopólne podsycanie konfliktów wiedzie wówczas prostą drogą do zerwania.

 

RYBY
Mimo przejściowych nieporozumień związek jest względnie harmonijny. Spory dotyczą najczęściej sfery seksu. Impulsywny i namiętny mężczyzna bezdyskusyjnie dominuje w życiu erotycznym nad słabą i wymagającą wielu podniet kobietą. Najczęściej partnerowi udaje się rozbudzić chłodną kobietę, która wymaga stale dużej dozy delikatności seksualnej. Jeśli partner to zrozumie i powściągnie nieco swoje zamiłowanie do seksu gwałtownego, to z czasem rozbudzona partnerka zaakceptuje brutalizujące skłonności mężczyzny. Wielkim niebezpieczeństwem dla trwałości związku jest niewierność którejkolwiek ze stron.  

 

BARAN
Chęć dominacji u obojga sprawia, że związek jest burzliwy, pełen napięć i emocji. Aktywność obojga oraz ich ambicja i brak cierpliwości są powodem konfliktów, do których dochodzi tym łatwiej i częściej, im kobieta wyraźniej da sobie podporządkować partnera. Życie seksualne gwałtowne I wybuchowe. Oboje rywalizują w nim o prymat, co mimo osiąganej satysfakcji erotycznej, powoduje stałe uczucie niezadowolenia. Impulsywny charakter obojga prowadzi do nieuchronnych “awantur, w wywoływaniu których celuje zazdrosny i skryty mężczyzna.  

 

BYK
Związek harmonijny, o ile dochodzi w nim do zrozumienia psychiki drugiej Strony. Mężczyzna musi wykazywać tolerancję dla kobiecego umiłowania wygody i pewnej dozy lenistwa, kobieta zaś uwzględnić męską skrytość i podejrzliwość. Życie seksualne jest bogate i obfite gorące doznania. Choć pełna temperamentu kobieta woli pieszczoty od brutalności drugiej Strony, erotyka w związku daje pełną satysfakcję. Zwłaszcza że ognisty temperament obojga skłania do intensywnego i długiego życia płciowego.

 

BLIŹNIĘTA

Harmonia związku niepełna Pełen nieokiełznanego temperamentu mężczyzna budzi swymi wymaganiami erotycznymi niepokój u niezdecydowanej i kapryśnej kobiety. Zmienność i powierzchowność uczuć partnerki powodują, że mężczyzna nie zawsze potrafi ją rozbudzić i skłonić do współżycia płciowego, w którym nie istnieją dla niego żadne granice. Nieporozumienia na tle seksualnym przenoszą się często na życie rodzinne. Jeśli mężczyzna pragnie utrzymania związku mimo braku pełnej satysfakcji seksualnej, powinien unikać szorstkości wobec kobiety i pobłażać jej słabostkom wynikającym z nerwowego niezrównoważenia.  

 

RAK
Harmonia związku zależy od zdecydowanego wyzbycia się przez obie strony przewrażliwienia i podejrzliwości. W życiu seksualnym ognisty temperament mężczyzny natrafia na chłód erotyczny partnerki. Jednakże chłód ten jest łatwy do przezwyciężenia, o ile partner nie będzie reagował nań wymówkami, a pokusi się o finezyjną grę miłosną. Wysiłek włożony w rozbudzenie partnerki sowicie się opłaci, gdyż zaakceptuje ona wszelkie ekstrawagancje i gwałtowną namiętność mężczyzny. Sukces erotyczny związku korzystnie wpływa na atmosferę domu, który jest domeną rodzinnie usposobionej kobiety.

 

LEW
Wybuchy namiętności i groźne konflikty towarzyszą temu związkowi przez cały czas jego trwania Silne charaktery obojga i stała chęć dominacji każdej ze stron powoduje, że spory o wszystko wiszą na włosku. Do porozumienia dochodzi wyłącznie w sferze erotycznej, gdzie duża pobudliwość mężczyzny natrafia na gorący temperament kobiety. Życie seksualne jest więc fundamentem związku. W tej sferze dochodzi do wzajemnego ubóstwienia, które pozwala łatwiej znosić codzienne konflikty. Jeśli jednak dojdzie do seksualnego konfliktu, a zwłaszcza zdrady któregokolwiek z partnerów, eksplozja nienawiści strony zdradzonej najczęściej niszczy związek.

 

PANNA
Brak harmonii związku spowodowany jest różnicami w temperamencie. Namiętnemu mężczyźnie nieczęsto udaje się rozbudzić leniwą seksualnie i zimną kobietę. Erotycznej wstydliwości partnerki towarzyszy również przesadna troska o zdrowie, czego zupełnie nie rozumie gotowy spalić się w uniesieniu seksualnym mężczyzna. Wynikiem niedopasowania erotycznego jest wzajemna dokuczliwość, bardziej jednak męcząca ze strony zawiedzionego seksualnie mężczyzny. Z czasem zaczyna on wytykać partnerce wady, których ona nie posiada, co prowadzi do zupełnego zamknięcia się w sobie kobiety.

 

WAGA
Szybkie nawiązanie się sympatii i początkowa wzajemna fascynacja nie muszą wcale oznaczać, że związek będzie harmonijny i trwały. Burzliwa namiętność mężczyzny może z czasem razić subtelną, choć nie pozbawioną temperamentu kobietę. Jeśli da znać o sobie egoizm seksualny partnera i dokuczliwa zazdrość, wrażliwa kobieta szybko poczuje się nieszczęśliwa. Nic tak nie przywraca równowagi w tym związku, jak delikatność mężczyzny i subtelne pieszczoty w grze miłosnej. To jednak nie leży w jego naturze, więc tylko mężczyźni o dużej kulturze potrafią utrzymać przy sobie partnerki spod tego znaku.

SKORPION
Związki nieharmonijne z powodu nakładania się przywar właściwych obojgu. Wzajemna namiętność i silnie rozwinięte zamiłowania erotyczne powodują z czasem przesyt seksem. Dochodzi do tego stała rywalizacja o dominację seksualną oraz obustronna podejrzliwość. Gwałtowne sceny zazdrości wywoływane z obu stron, potrafią zniszczyć spokój obojga i spowodować, że początkowe namiętne uczucie ustępuje coraz częstszym przypływom nienawiści. Porozumienie po kolejnych awanturach nie następnie łatwo zaś pełne pojednanie jest prawie niemożliwe z powodu skrytości i braku skłonności do ustępstw zarówno u mężczyzny, jak i kobiety.  

 

STRZELEC
Związek interesujący i na ogół harmonijny. Dynamiczna kobieta odpowiada pełnemu temperamentu mężczyźnie. W życiu erotycznym znajdują pełne zadowolenie, o ile mężczyzna nie będzie uparcie dążył do podkreślenia swojej dominacji. W pożyciu seksualnym jak i w codziennym bytowaniu  musi on mieć zawsze na uwadze to, iż partnerka ma w swej naturze wiele męskich cech. O konflikty więc nietrudno, choć rozsądny mężczyzna będzie ich unikał zjednując sobie kobietę temperowaniem swojej podejrzliwości i uporu.

 

KOZIOROŻEC
Związek średnio harmonijny. Do pełnego porozumienia dochodzi, gdy kobieta pozwoli na finezyjną grę miłosną. Wówczas partner może rozpalić namiętność partnerki i obie strony doznają wiele satysfakcji w seksualnym pożyciu. Błędem kobiety będzie rezygnacja po pierwszych nieudanych próbach. Sukces erotyczny znakomicie poprawia samopoczucie początkowo chłodnej i unikającej wyrafinowanego seksu kobiety. Rzutuje to na równowagę związku, który w przypadku permanentnych niepowodzeń erotycznych rozpada się, najczęściej wskutek decyzji mężczyzny.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją