SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

STRZELEC
23 XI - 22 XII

Ruchliwość, zmienność i nieprzeparta żądza nowości powodują, że osoby urodzone pod tym znakiem mogą być interesujące, o ile nie przesadzają w swoim dynamizmie. Ten bowiem może być męczący zarówno dla otoczenia, jak dla samych Strzelców. Obie płci przejawiają stałą tendencję do dominacji. Również erotycznej. Temperament seksualny mężczyzny i kobiety jest silny i gwałtowny. Łatwo wzbiera, ale też nagle gaśnie. Stąd życie erotyczne Strzelców jest gwałtowne i nie ma w nim statecznej regularności. Kobiety mają w charakterze i usposobieniu wiele cech męskich. Podporządkowanie się mężczyzny kobiecie spod znaku Strzelca, absolutnie niezbędne dla harmonii związku, nie rani najczęściej męskiej dumy, jako że kobieta dominuje w sposób taktowny i przynoszący korzyści związkowi. W życiu seksualnym czyni to w sposób pozbawiony egoizmu, gdyż do pełnego zaspokojenia kobiecie potrzebna jest satysfakcja partnera. Skłonność do seksualnej oryginalności, jaką przejawiają obie płci, powoduje, że życie erotyczne ze Strzelcami dostarcza ich partnerom wielu wartościowych doznań. Dla harmonijnego pożycia z osobami spod znaku Strzelca niezbędna jest tolerancja dla ich zmiennego usposobienia odbijającego się, niestety, na ich aktywności seksualnej. Najlepszymi znakami dla obu płci są znaki Wagi, Lwa, Skorpiona i samego Strzelca. Kobiety powinny unikać Wodnika i zdecydowanie Raka, natomiast mężczyźni nie powinni wiązać się z kobietami spod znaku Bliźniąt i w żadnym razie z Pannami.

 

 MĘŻCZYZNA STRZELEC I KOBIETA…

WODNIK
Obustronna bierność uczuciowa powoduje, że w związku tym nie dochodzi do gwałtownych emocji. Oboje dość łatwo dochodzą do porozumienia w odniesieniu do spraw domu i rodziny. Dominacja kobiety jest nieznaczna i rozumiejący swoje ułomności mężczyzna akceptuje kobiecy prymat rozsądku. Wybuchy namiętności kobiety są rzadkie i nie powodują w chłodnym mężczyźnie dokuczliwych kompleksów. Harmonię związku znacznie poprawia męska akceptacja finezyjnej gry miłosnej proponowanej przez partnerkę. Z czasem może zwiększyć to potencję płciową mężczyzny i doprowadzić do bardziej intensywnego życia erotycznego.  

 

RYBY

Harmonia związku zależy od tego, czy mężczyzna potraf i zaakceptować przewrażliwienie, kaprysy i zazdrosne usposobienie partnerki. Bez wątpienia to on właśnie jest stroną dominującą i przewodzi i w domu, i w łóżku. W życiu seksualnym łatwo podporządkowuje sobie mało pobudliwą i leniwą partnerkę. Nie może jednak liczyć na jej erotyczną aktywność, co nie powinno skłaniać go do robienia wymówek. Pogodzona ze swą biernością, ale wierna i gospodarna kobieta jest mu bowiem bardzo oddana, a łatwo ją zrazić wypomnieniem niepowodzeń wczorajszej nocy.

 

BARAN

Związki wybitnie harmonijne. Zgodność ognistych temperamentów obojga sprawia, że życie erotyczne mocno spaja związek. Partnerzy zdradzają lekkie skłonności do dominacji seksualnej, jednakże rywalizacja nie grozi konfliktem, gdyż oboje na przemian podporządkowują się wymaganiom partnera, znajdując w tym dodatkowe źródło rozkoszy. Zarówno kobieta jak i mężczyzna mają silnie rozwinięte poczucie niezależności, więc każda próba skrępowania partnera wywołuje opór. Duża aktywność obojga sprawia, że ich wspólne życie jest interesujące. Tylko wyjątkowa lekkomyślność jednej ze stron może zagrozić trwałości tego związku.  

BYK
Związek ryzykowny z powodu różnicy temperamentów i cech charakteru. Aktywny, spragniony nowych wrażeń mężczyzna trafia na nieco powolną, ceniącą wygodę i spokój kobietę. Z początku życie erotyczne jest pełne namiętności i gwałtownych uniesień. Z czasem jednak fascynacja temperamentem partnera mija i kobieta pragnie bardziej tkliwego i delikatnego seksu. Jeśli podejmie próbę dominacji erotycznej nad żądnym nowości, wahliwym i energicznym mężczyzną - przegra, gdyż podporządkowanie się mężczyzny kobiecie w tym związku jest niemożliwe.

 

BLIŹNIĘTA

Związek nieharmonijny, w którym występuje stałe falowanie wzajemnej sympatii i antypatii. Gwałtownym wybuchom namiętności mężczyzny nie towarzyszy równie silne pożądanie ze strony kobiety. Jej niezdecydowanie seksualne pozbawia seksu wielu uroków, a pretensje z powodu braku satysfakcji seksualnej kierowane do namiętnego partnera są pozbawione podstaw. Rodzi to nieporozumienie, spory i wzajemne intrygi. Akty niewierności, do jakich może dojść z obu stron, niszczą kruche fundamenty tego związku. Podporządkowanie się mężczyźnie i wyzbycie się pewnej dwulicowości przez kobietę, to warunek harmonii tego trudnego związku.

 

RAK
Znaczne różnice w charakterze i temperamencie sprawiają, że o harmonię w tym związku nie jest łatwo. Namiętna impulsywność gwałtownego i niespokojnego mężczyzny razi uczuciową, z natury wygodną I spokojną kobietę. Rozbudzenie seksualne kobiety jest trudne, zwłaszcza że nie przejawia ona specjalnego zamiłowania do erotyki, co wybitnie drażni partnera dążącego do zbliżeń gwałtownych i namiętnych. Aktywność mężczyzny i jego łatwość nawiązywania kontaktów towarzyskich powoduje niezasadne często wybuchy zazdrości kobiety.  

 

LEW
Związki  wybitnie harmonijne. Partnerów dzieli mało, a łączy wiele podobnych cech: ognistość temperamentów, impulsywność usposobienia, entuzjazm, aktywność i energia. Życie erotyczne dla obu stron jest niezwykle ważne, choć wybuchy namiętności są okresowe. Oboje mają wysoką skalę wymagań wobec partnera, również w pożyciu seksualnym. Nieroztropnością z którejkolwiek strony będzie próba całkowitej dominacji nad partnerem. Duma, samodzielność i pewność siebie obojga, zawsze staną na przeszkodzie takim usiłowaniom, doprowadzającym jedynie do zbytecznych zgrzytów i konfliktów.  

 

PANNA
Związki zdecydowanie nieharmonijne. Dochodzi w nich do uwypuklenia złych cech obu stron. Zmienne usposobienie obojga oraz różnice charakterów wzbudzają wzajemną irytację I prowadzą do stałych konfliktów. Dochodzi do tego całkowite niedopasowanie seksualne. Namiętny mężczyzna natrafia na chłodną i wstydliwą kobietę. Usilnie ponawianie próby jej rozbudzenia powodują u obojga zniecierpliwienie i zdenerwowanie. Wzajemne wymówki pogarszają sytuację, w której każdy spór rodzi następny. Nieprzezwyciężalne różnice w poglądach na dom i życie poza erotyczne dopełniają dysharmonii tego związku.  

 

WAGA
Związki harmonijne, w których wzajemna sympatia umacniana jest optymizmem i radosnym usposobieniem kobiety oraz aktywnością i żądzą nowości mężczyzny. Życie erotyczne satysfakcjonujące dla obojga. Preferowanie łagodnego i delikatnego seksu przez kobietę łatwo znajduje zrozumienie u partnera. Z kolei partnerka umiejętnie rozbudzona z czasem polubi namiętną gwałtowność mężczyzny. Zgodność temperamentów powoduje, że konflikty na tle seksualnym rzadko występują w tym związku. Jeśli do nich dochodzi, są wynikiem rażącego błędu lub wyjątkowej nieroztropności mężczyzny.

 

SKORPION

Harmonia związku zależy od zaakceptowania przez mężczyznę dominacji kobiety, o co nie jest łatwo. W życiu seksualnym mężczyzna ma za partnerkę kobietę wybuchową, namiętną i gwałtowną. Początkowo dla obopólnej rozkoszy skłonny będzie podporządkować się partnerce. W życiu codziennym jednak energicznemu i samodzielnemu mężczyźnie przeszkadza stała chęć kobiecej dominacji. Próby krępowania jego indywidualności wiodą do konfliktów, w których partnerka będzie zarzucała mężczyźnie brak uczucia. Jeśli nie wyzbędzie się ona podejrzliwości i nie wykaże wobec mężczyzny znacznej dozy dyplomacji, spory toczące związek mogą łatwo doprowadzić do katastrofy.

STRZELEC
Związki harmonijne i trwałe. Początkowo wzajemna fascynacja dotyczy głównie sfery erotycznej, w której oboje znajdują pełnię radości i satysfakcji. Gwałtowność i intensywność życia seksualnego powoduje z czasem pewne uspokojenie temperamentów i mniejszą częstotliwość
zbliżeń. dochodzi natomiast do głosu sfera uczuć. Następuje cenna dla trwałości związku sublimacja duchowa partnerów, korzystnie wpływająca na prostolinijność ich usposobienia. “Druga miłość”, jaka przychodzi w trakcie trwania związku powoduje, że harmonia związku bywa zupełnie wyjątkowa

 

 KOZIOROŻEC
Zdecydowana odmienność charakterów i temperamentów nie wyklucza stopniowego porozumienia i wytworzenia harmonijnego związku. Kobieta musi oponować swój pesymizm i skłonności do fatalizmu. Niezwykle pomocny będzie W tym sukces erotyczny. Aby go osiągnąć, kobieta powinna podporządkować się seksualnie pełnemu temperamentu mężczyźnie. Staranne i delikatne zarazem podniecanie kobiety, leży w zasięgu jego możliwości.Każde powodzenie spowoduje budzenie uśpionego temperamentu partnerki, zaś uzyskanie przez nią   satysfakcji seksualnej będzie coraz łatwiejsze. Mężczyzna musi jednak wykazać wiele taktu i cierpliwości oraz ewentualnej wyrozumiałości dla pierwszych niepowodzeń.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją