SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

WAGA 23
IX - 23 X

Optymistyczne nastawienie do świata oraz idealizm i wesołość sprawiają, że zarówno kobiety jak i mężczyźni są dobrymi partnerami w związkach małżeńskich. Silny temperament seksualny u obojga płci daje możliwość bujnego życia erotycznego. Trzeba jednak pamiętać, że Wagi są wybredne w doborze i poszukują partnerów estetycznych i zadbanych. Nic tak nie zniechęca seksualnie kobiety Wagi, jak partner niechlujny czy, nie daj Boże, brudny. Obie płci wyraźnie preferują delikatną, subtelną i długotrwałą grę miłosną, w której dążą do misterium zmysłów. Wrażliwość kobiety na piękno męskiego ciała jest często przesadna, o czym warto by partner pamiętał. Kobieta w żadnym przypadku, nawet w chwilach największych uniesień, nie toleruje brutalności erotycznej. Każda próba gwałtowności ze strony partnera może zakończyć się ustąpieniem ekstazy i niezadowoleniem.
Wybredny seksualnie jest również mężczyzna, z tym że dotyczy to bardziej zachowań seksualnych kobiety niż jej urody. Ceni on przede wszystkim seks wysublimowany i będący wynikiem romantycznie pojmowanego uczucia, przy czym na grę miłosną dla mężczyzny dobre jest każde miejsce, niekoniecznie łóżko. Nic tak nie poprawia samopoczucia kobiety jak kwiaty i perfumy, a mężczyzny - dowody uznania i hołdy partnerki. Dla mężczyzn i kobiet najlepszymi znakami są Bliźnięta, Strzelec i Lew. Kobiety powinny zdecydowanie unikać mężczyzn spod znaku Panny i Koziorożca, natomiast dla mężczyzn ryzykowne są związki z Bykami, Skorpionami, Koziorożcami i bezwzględnie z Rybami.

 MĘŻCZYZNA WAGA I KOBIETA…

WODNIK
Związki harmonijne. Lubiąca niespodzianki, towarzyska i ulegająca namiętnościom kobieta, trafia na radosnego i pełnego wiary w przyszłość partnera Ruchliwość życiowa obojga wyklucza nudę i zniechęcenie. Również w życiu seksualnym, które z racji ciągłych dążeń kobiety do
innowacji i nieszablonowości, staje się sferą niezwyczajnych wrażeń. Ze skłonnościami do nowatorstwa w erotyce kobieta nie powinna jednak przesadzać, aby nie urazić subtelnego i niespecjalnie predestynowanego do ekscesów seksualnych mężczyzny.

 

RYBY
Brak harmonii związku wynika głównie z niezrozumienia się erotycznego partnerów. Pełen temperamentu mężczyzna usiłuje wprawdzie czułością rozbudzić seksualnie partnerkę, ale natrafia na jej bierność i chłód. Ponawiane raz po raz próby rzadko kiedy przynoszą oczekiwany efekt. Uległość kobiety w życiu codziennym i deklaracje uczuć z jej Strony, nie są w Stanie zastąpić pełnemu temperamentu mężczyźnie normalnego życia erotycznego. Jeśli do braku zrozumienia seksualnego dojdzie nieufność kobiety, a zwłaszcza jej chorobliwa czasem zazdrość, dni tego związku są policzone.  

 

BARAN

Związek oparty na przyjaźni, w którym raz po raz dochodzą do głosu przeciwieństwa uczuciowe i erotyczne. Dobre uzupełnianie się związku na polu zawodowym, towarzyskim i sportowym. Natomiast w życiu erotycznym istnieje dysharmonia powodowana zachłannością kobiety, która pragnie dominować i dominuje. Jej ognisty temperament seksualny z czasem może razić delikatnego i wrażliwego mężczyznę. Agresywność i
zapalczywość kobiety szkodzi związkowi, w którym partner poszukuje łagodność zamiast nieokiełznania.  

 

BYK
Związek średnio harmonijny z powodu zbytniego uporu obojga. Równowaga erotyczna partnerów wynika z wzajemnego zamiłowania do pieszczot i długiej gry miłosnej. Duży temperament seksualny obojga sprawia, że życie erotyczne daje im wiele satysfakcji. Poza życiem seksualnym istnieje jednak znaczna dysharmonia i konflikty. Spowodowane one są nieporozumieniami na tle różnicy poglądów dotyczących spraw domu i rodziny. Spory te mogą się nasilać, a kiedy dochodzi do nich chorobliwa zazdrość kobiety, mogą zagrozić trwałości związkowi.

 

BLIŹNIĘTA

Porozumienie następuje łatwo, szybko i szanse na harmonijne pożycie są duże. Zależy ono głównie od stopnia wyrozumiałość okazywanej przez impulsywnego mężczyznę wrażliwej, wybrednej i nieco nerwowej kobiecie. Partnera razi zmienność i niezdecydowanie partnerki w życiu erotycznym. Może on łatwo temu przeciwdziałać za pomocą delikatnej gry miłosnej. Rozbudzenie seksualne kobiety w tym związku jest rzeczą prostą, o ile partnerka opanuje wrodzoną dekoncentrację uwagi, rozpraszającą ją seksualnie.  

 

RAK
Związek niepewny i często nieharmonijny. Nieporozumienia wynikają z powodu rywalizacji uczuciowej i erotycznej. Kobieta w żadnym przypadku nie chce podporządkować się mężczyźnie, a czyni to dla zasady, nawet wbrew swojemu temperamentowi. Z czasem bywa dokuczliwa i nieufna, co potęgowane jest różnicami w poglądach na sprawy domowe. Oszczędną i gospodarną kobietę razi lekkomyślność i rozrzutność mężczyzny. Do sporów i nieporozumień dochodzi łatwo. Z czasem mogą się one przerodzić w otwarty konflikt, zwłaszcza jeśli mężczyzna okaże się niewierny.  

 

LEW

Związki wybitnie harmonijne, jeśli tylko mężczyzna zgodzi się na lekką dominację kobiety. Wyraźne uzupełnianie się w życiu erotycznym powoduje, że seks jest dla obojga niezwykle ważny i uzyskują w nim wiele wzajemnej satysfakcji. Zwłaszcza, że oboje posiadają dużą potencją płciową Mężczyzna musi bardzo uważać na to, aby lekkomyślnie nie urazić kobiecej durny. Jego wyrozumiała ustępliwość, nie raniąca przy tym męskiej dumy, sprawi, że kobieta będzie zadowolona i szczęśliwa.  

 

PANNA

Związek dochodzi do skutku najczęściej po długim czasie. Mężczyzna musi przełamać chłód i nieufność kobiety. Życie erotyczne jest mało
intensywne z powodu naturalnej oschłości i niewielkiego temperamentu kobiety. Mężczyzna musi się liczyć z okresowym oziębieniem i obojętnością seksualną partnerki, która erotyczną wstrzemięźliwość uzasadnia względami zdrowotnymi. W życiu rodzinnym kobieta wymaga od mężczyzny podporządkowania. Jeśli partner nie zgodzi się na dominację kobiety, szybko da znać o sobie jej przewrażliwione i dokuczliwe usposobienie.

 

WAGA
W związku występuje podobieństwo cnót i przywar, zaś łatwemu porozumieniu się z czasem może towarzyszyć przesyt i obustronna obojętność. Wzajemna idealizacja drugiej Strony prowadzi najczęściej do wzajemnych rozczarowań. Życie seksualne z początku wybitnie harmonijne, ale wskutek przesadnej łagodności dość szybko prowadzące do znudzenia. Harmonia związku zależy od zrozumienia przez kobietę i mężczyznę walorów odstępowania od Stałego rytuału seksualnego i wprowadzania we wzajemne współżycie płciowe znacznej dawki nowości.  

 

SKORPION

Związek nieharmonijny. Przewrażliwiona, ambitna i nieco demoniczna kobieta nie jest w stanie zrozumieć uczuciowego i lekkomyślnego mężczyzny. Dochodzi do tego niedopasowanie erotyczne. Partnerka preferuje seks gwałtowny i wyrafinowany, natomiast partner woli delikatny i subtelny. Mężczyzna niełatwo godzi się na rezygnację ze swej niezależności, co powoduje liczne spory i nieporozumienia. Jeśli dojdzie do tego zdrada mężczyzny, konfliktu nie zażegnają nawet wybuchy szczerej namiętności. Mściwa kobieta nieskłonna jest do wybaczenia.

STRZELEC
Łatwość porozumienia się prowadzi najczęściej do harmonijnego związku. Oboje uzupełniają się pod względem uczuciowym i zmysłowym, choć kobieta góruje nieco aktywnością seksualną. Życie erotyczne jest bogate i ze Strony kobiety gwałtowne, czemu pełen temperamentu mężczyzna skłonny jest się podporządkować. Partnerka musi jednak uważać, aby nie przesadzać z popędliwością erotyczną, gdyż z natury delikatny partner woli seks subtelny i wysublimowany. Jeśli kobieta nie weźmie pod uwagę preferencji mężczyzny, może wywołać u niego okresowe zahamowania erotyczne.

 

KOZIOROŻEC
Harmonia współżycia występuje rzadko. Wesołość i optymistyczne postrzeganie świata przez mężczyznę zderza się z pesymizmem pełnej
mizantropii kobiety. Początkowe zauroczenie radosnym mężczyzną mija szybko i partnerka czuje się rozczarowana. Obustronny brak powodzeń w życiu erotycznym powoduje zobojętnienie obojga na sprawy seksu. Kobiecie wskutek niewielkiego temperamentu przychodzi to łatwo. Mężczyzna natomiast nie znajdując zaspokojenia erotycznego rozgląda się za nową partnerką.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją