SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

WODNIK
21 I - 19 II

Obie płci reprezentują natury towarzyskie, obracające się w sferzenieprzeciętności. Życie Wodników cechuje stałe poszukiwanie nowości, niezwykłości i ekscentrycznych emocji. Dotyczy to również życia erotycznego, w którym wodniki wykazują nie spotykaną wręcz u innych znaków fantazję i zaskakującą często partnerów pomysłowość. Dla mężczyzny każde miejsce jest dobre dla zaspokojenia jego znacznego temperamentu. Kobieta okaże tu więcej tradycjonalizmu, ale kiedy już zaakceptuje miejsce i czas zbliżenia, jej finezja w grze miłosnej jest niezwykła. Obie płci są dość wymagające pod względem erotycznym i bardzo wrażliwe na jakiekolwiek gesty zniechęcenia ze strony partnera. Takich gestów należy stanowczo unikać, gdyż Wodniki natychmiast czują się ugodzone w swej dumie i ambicji. Jest to groźne dla harmonii związku, bowiem zarówno kobiety jak i mężczyźni posiadają wybitne upodobania do wolnej miłości i łatwo zmieniają partnera, o ile nabiorą przeświadczenia, że ich własna aktywność seksualna nie spotyka się z należytą oceną. Partnerki mężczyzn spod znaku Wodnika, jeśli zależy im na harmonii związku, powinny bezwzględnie zaakceptować wszelkie ekstrawagancje w grze miłosnej, zaś partnerzy kobiet spod tego znaku nie powinni rezygnować z nawet jednostronnego zaspokojenia partnerki. Ten altruizm seksualny na pewno się opłaci. Obie płci mogą znaleźć harmonię w związkach z Baranem, Bliźniętami, Wagą i własnym znakiem. Kobiety powinny unikać związków z mężczyznami spod znaków Panny i Skorpiona, a mężczyźni nie powinni się wiązać z kobietami spod znaków Byka, Skorpiona i najczęściej Lwa.

 

MĘŻCZYZNA WODNIK I KOBIETA…

WODNIK
Związki harmonijne. Zgodność postaw życiowych, poglądów i temperamentu sprawia, że tylko nieprzewidziane okoliczności mogą zagrozić harmonii związku. Należy być jednak uważnym z obu stron, gdyż wrodzony niepokój obojga może czasem wyolbrzymić drobny konflikt czy zagrożenie. Życie seksualne dość intensywne, z dłuższymi jednak okresami bierności. Łatwiej przełamuje ją mężczyzna, który nie powinien zaniedbywać partnerki nawet w okresie jej seksualnego niżu. Rozbudzenie kobiety przyjdzie mu tym łatwiej, im w oryginalniejszy sposób do tego przystąpi. Oboje muszą pamiętać o wzajemnych skłonnościach do mało znaczących przygód seksualnych.

RYBY

Związki harmonijne pod warunkiem wykazywania przez mężczyznę wyrozumiałości dla pozbawionej silnej woli i stanowczości kobiety. Partner musi zdawać sobie sprawę z braku temperamentu kobiety, pamiętając wszakże o jej wrodzonej uległości. W życiu seksualnym zalecana jest ze strony mężczyzny wyjątkowa delikatność. Nic tak nie cementuje tego związku, jak wyrafinowane pieszczoty, które nie zawsze wprawdzie pobudzają kobietę do przeżycia pełnej satysfakcji, ale zawsze dają jej poczucie seksualnej wartości.

BARAN

Związki harmonijne. Rozsadzająca obu partnerów energia realizuje się w bogatym życiu towarzyskim i erotycznym. Pobudliwość seksualna obojga jest znaczna, trochę większa u bardziej niecierpliwej kobiety, która góruje nad mężczyzną temperamentem i inicjatywą. Nieznaczna dominacja kobiety nie przeszkadza partnerowi, który z uznaniem i akceptacją przyjmuje wszelkie nowinki erotyczne proponowane przez partnerkę. Mężczyzna musi jednak pamiętać, że jego partnerka nie ceni mężczyzn zniewieściałych i uległych we wszystkim. Jeśli partner zdobędzie się na więcej stanowczości i wykaże od czasu do czasu władcze usposobienie, będzie to z korzyścią dla harmonii związku.

BYK

Brak harmonii w związku wynika z występujących prędzej czy później różnic temperamentów i poglądów. Ceniąca nade wszystko wygodę i spokój kobieta niechętnie godzi się na gwałtowne i nieobliczalne często postępowanie partnera. Stanowczość obojga przeradza się w upór i prowadzi do ostrych tarć i konfliktów. W życiu seksualnym ekscentryczny partner z początku intryguje kobietę, ale to zaciekawienie szybko przemija. Kobieta nastawiona jest na czułość i delikatność pożycia płciowego, tymczasem partner preferuje seks gwałtowny, impulsywny i  niestandardowy. Tarcia i spory w łóżku prowadzą do nieprzezwyciężalnych wskutek uporu obojga konfliktów.

BLIŹNIĘTA

Harmonia związku zależy od tego, czy kobieta opanuje swą zmienność i niezdecydowanie, zaś mężczyzna nie będzie mylił stanowczości z zawziętością. Partner musi także mieć na względzie, iż potencja kobiety jest zmienna i bywają okresy, kiedy w życiu seksualnym nie uzyskuje ona należytej satysfakcji. Zdecydowane podporządkowanie się erotyczne mężczyźnie znacznie poprawia aktywność seksualną związku. Dużym błędem jest przenoszenie przez mężczyznę ewentualnych konfliktów erotycznych na inne sfery życia. Dwulicowa kobieta nie daruje wymówek i będzie się rewanżować w sposób bardziej bolesny, co doprowadzić może do znacznej dysharmonii.

RAK

Kardynalnym warunkiem harmonii tego związku jest zrozumienie przez mężczyznę istotnych cech charakteru kobiety i ich akceptacja. Jeśli mężczyzna zbagatelizuje nastawienie partnerki na czułość i pieszczoty, nigdy nie uzyska równowagi w życiu seksualnym i nie zaspokoi kobiety. Jego naturalnej skłonności do fantazji w grze miłosnej musi towarzyszyć delikatność, nigdy brutalność. Tej bowiem kobieta nie zaakceptuje. Co więcej, wszelka gwałtowność w pożyciu sprawi, że powtarzające się niezaspokojenie partnerki doprowadzi ją do kompleksów, które z czasem mogą uniemożliwić należyte przeżycie aktu płciowego. Następstwem tego będzie konflikt, który może skończyć się rozpadem związku.

LEW

Związek niezwykle ryzykowny. Namiętny temperament kobiety powoduje, że zdobycie jej przez intrygującego nieprzeciętnością i również pełnego temperamentu mężczyznę, nie nastręcza trudności. U zarania związku daje znać o sobie dominacja kobiety, bardziej energicznej i namiętnej od mężczyzny. Ten jednak z czasem próbuje się spod tej dominacji wyrwać, co prawie nigdy się nie udaje. Próby zapanowania nad dumą i niezależnością kobiety kończą się gwałtownymi sporami, w których mężczyzna nieopatrznie uraża dumę kobiety. To powoduje zaostrzenie konfliktu, który może przejść w stan chroniczny. A dla obojga jest to stan nie do wytrzymania.

PANNA

Związki średnio harmonijne. Bujna fantazja i niezwykłe pomysły mężczyzny zderzają się z praktycznym stosunkiem kobiety do życia. Jeśli mężczyzna potrafi opanować nieco swe ekscentryczne skłonności, być może kobieta zaakceptuje jego nieszablonowość. Rozstrzygające będzie życie seksualne, w którym zimna i pruderyjna kobieta musi podjąć wysiłek przełamania swego erotycznego wstydu. Partner go nigdy nie zrozumie i za niepowodzenia seksualne będzie winił kobietę. Powtarzanie się tych niepowodzeń skłoni go do poszukiwania nowej partnerki, a jej znalezienie rozbije związek.

WAGA

Związki wybitnie harmonijne. Pogodnie nastawioną do świata i życia kobietę fascynuje towarzyski i pełen nowych pomysłów partner. Zdobywają się więc szybko i żyją na ogół szczęśliwie. Życie seksualne jest nad wyraz udane, gdyż zarówno równowaga temperamentów, jak i wybitne skłonności obojga do subtelnej i wyrafinowanej gry miłosnej sprawiają, iż uprawiają pełną satysfakcji erotykę. Zagrożeniem związku jest lekkomyślność obojga w sprawach domowych i finansowych, a nic tak nie psuje związku jak niedostatek, który uniemożliwia mężczyźnie realizację jego niezwykłych dążeń i pomysłów.

SKORPION

Zdecydowany brak harmonii w związku wynika z całkowitego niedopasowania charakterologicznego. Wesoły, towarzyski i energiczny mężczyzna trafia na kobietę, z której po pewnym czasie wyziera smutek, skrytość i fatalistyczne podejście do życia. Gorycz tego związku jest obopólna - oboje doznają w nim bolesnego zawodu. Życie erotyczne, początkowo nad wyraz gwałtowne i gorące, z czasem staje się terenem zawziętej rywalizacji o prymat w związku. Lekkomyślność mężczyzny, wyjątkowa zazdrość kobiety oraz nieprzezwyciężony upór obojga powodują, iż życie codzienne staje się pasmem nie kończących się konfliktów. Wielokrotnie zrywany związek z czasem rozpada się ostatecznie.

STRZELEC

Duże prawdopodobieństwo wybitnej harmonii związku. Towarzyska i żądna nowych wrażeń kobieta zyskuje w mężczyźnie podobnego do siebie partnera. Ekscentryczność jego zachowań fascynuje ją, również w życiu seksualnym. Tu finezję, oryginalność i nowe pomysły mężczyzny kobieta natychmiast wprowadza w czyn. Pełen temperamentu partner przechodzi sam siebie w fantazji erotycznej, co przynosi obojgu całą gamę niezwykłych doznań. Wybitne sukcesy seksualne nie wykluczają jednak pewnego niepokoju i niepewności co do wierności partnera. Rzadko prowadzi to do głębszych konfliktów, o ile strona podejrzana o niestałość nie będzie podsycała podejrzeń.

KOZIOROŻEC

Związki średnio harmonijne. Praktyczne nastawienie życiowe kobiety studzi ekscentryczne dążenia mężczyzny. Jeśli praktycyzm kobiety utrzymany jest w normie i nie ma ona aspiracji zupełnego pozbawienia partnera wrodzonej fantazji, związek będzie zgodny. Jeśli kobieta przesadzi - dojdzie do konfliktów. Pogłębi je niedopasowanie seksualne powodowane chłodem i niewielkim temperamentem kobiety. Zwłaszcza w życiu seksualnym musi ona zdobyć się na akceptację ekscentrycznych poczynań męża. Jeśli bowiem będzie starała się ograniczyć jego skłonności do seksualnej nieszablonowość, to nieuniknione tarcia i spory będą negatywnie rzutowały na harmonię związku.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją