Menu Zamknij

Co zrobić, kiedy seks zamienia się w rutynę?

Rutyna to szkodnik, który uwielbia bez pytania zaglądać do najbardziej rozgrzanych związków. Przy odrobinie szczęścia jesteśmy w stanie odczuć jej pierwsze pojawianie się w związku i dzięki natychmiastowemu działaniu pozbywamy się jej z naszego życia. Niestety przez codzienne obowiązki, które nas przytłaczają, nie zawsze możemy liczyć na tyle szczęścia, aby rozpoznać jej żądze na początku pierwszych kroków stawianych w nasze życie. Kiedy orientujemy się, że zamieszkała ona na dobre w naszym związku doznajemy szoku i zastanawiamy się co zrobić, by szybko się jej pozbyć…

Nawet najbardziej namiętni kochankowie nie przyznają się do tego, że choć raz w ich związku pojawiła się rutyna. Utrzymanie intymnych relacji między kochankami nie należy do łatwych zadań. Wystarczy na szczęście odrobina dobrej woli, aby rozgrzać sypialniane łózko. Pierwszą podstawową sprawą jest zastanowienie się nad samym sobą, jeśli należymy do osób, które dużo pracują, to musimy nauczyć się łączyć pracę z przyjemnościami. Przecież uprawianie seksu to nic innego jak zbliżenie, z którego oboje czerpiemy przyjemność. Jeśli, chociaż kilka razy bez powodu odmówiłeś lub odmówiłaś zbliżenia, to warto się zastanowić czy powód był naprawdę istotny. My ludzie nawet nie zdając sobie sporawy, uwielbiamy odbijać piłeczkę. Jeśli wielokrotnie słyszymy lub czujemy od naszej drugiej połówki, że niema ona ochoty na zbliżenie to, po jakim czasie zachowujemy się dokładnie tak samo w stosunku do niej.

Miesiąc seksu to wyzwanie, dzięki któremu zrozumiecie, że bycie zmęczonym, boląca głowa lub chęć oglądania telewizji to tylko nic niewarte słowa oraz słaba wymówka. Dzień w dzień z seksem na TAK to coś, czego potrzebujecie oboje. Jeśli obawiacie się, że nie starczy wam pozycji seksualnych, to spróbujcie zerknąć do Kamasutry. Dodatkowo możecie zaopatrzyć się w erotyczne zabawki, które dostępne są w sex-shopach. Od was samych zależy, jak będzie wyglądało wasze życie seksualne. Szeroka gama zabawek dla dorosłych może tylko umilić wam wspólnie spędzony czas na igraszkach. Jeśli zdarza się, że mijacie się w domu, to nie musi oznaczać, to rezygnacji tego dnia z seksu. Szybkie numerki np. w aucie czy przymierzalni często bywają bardziej namiętne od zabaw w łóżku. Seksualny miesiąc udowodni wam, że rutyna może stać się tylko słowem, którego znaczenia nie będziecie doświadczać w waszym pożyciu.

Opublikowany wSex i Porno