SEX-HOROSKOP PARTNERSKI

LEW 24
VII - 23 VIII

Duma i pycha oraz wyjątkowa samodzielność i pewność siebie charakteryzują obie płci urodzone pod tym znakiem. Nie tolerujący tych cech nie powinni w ogóle wiązać się z osobami o lwim usposobieniu. Lwy cechuje ponadto bardzo wysoka skala wymagań wobec płci przeciwnej. Silny i gwałtowny temperament zarówno mężczyzny jak i kobiety sprawia, że życie erotyczne z osobami tego znaku jest namiętne, interesujące i może zaspokoić partnerów bardzo pobudliwych i wymagających. Kobiety nie ulegają łatwo, są wybredne wobec płci przeciwnej, ale kiedy się już zdecydują, potrafią doskonale zaspokoić wybranego partnera. Harmonia erotyczna w związkach z Lwami obu płci zależy od zaakceptowania dużej roli seksu w małżeństwie. Lwy - mężczyźni i kobiety - są w większości związków stroną dominującą, jeśli więc ich partnerzy chcą mieć życie zgodne i harmonijne, muszą się na tę dominację zgodzić. A jeszcze lepiej polubić władcze usposobienia partnera lub partnerki. Skutkiem tego będzie nie tylko interesujące życie erotyczne. Lwy są bowiem ruchliwe również w życiu poza erotycznym, intelektualnym. Na poza erotyczną stronę życia z Lwami warto zwracać baczną uwagę, jako że ognisty temperament Lwów dość szybko się wyczerpuje. Wówczas harmonia związku zależy od akceptacji poza seksualnych. zainteresowań dynamicznych i szukających nowych doznań partnerów spod znaku Lwa. Dla obu płci najlepszymi znakami są Waga, Strzelec i partner tego samego znaku. Zarówno mężczyźni jak i kobiety powinni absolutnie unikać Skorpionów. Związek Lwa i Skorpiona w obu konfiguracjach, to zawsze nieszczęście dla obojga.

 MĘŻCZYZNA LEW I KOBIETA…

WODNIK
Związek pełen oryginalności i niecodzienności, mający tyleż samo szans na przetrwanie, co na zerwanie. Początki zawsze są w nim obiecujące. Mężczyźnie imponuje ruchliwa i zaskakująca go partnerka. Życie erotyczne bardzo nieregularne. Odpływ i przypływ namiętności spowodowany jest kaprysami kobiety i okresowymi niżami w potencji płciowej mężczyzny. Na tle erotyki dochodzi do rozdźwięków, które może pogłębić niedopasowanie psychiczne obu partnerów. Pewną szansę na przetrwanie związku daje czasowe podporządkowanie się erotycznym wymaganiom partnera, co szczególnie mężczyźnie nie przychodzi łatwo.

 

RYBY
Diametralne różnice w usposobieniu i charakterze nie muszą zakłócać harmonii tego związku. Jeśli kobieta zaakceptuje silnego I impulsywnego mężczyznę, co przychodzi jej dość łatwo, to związek może być trwały. Pod warunkiem wszakże, że w życiu seksualnym kobietą postara się o trochę atrakcyjności i wyzbędzie się, przynajmniej częściowo swego naturalnego chłodu. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo, że pełen temperamentu mężczyzna znudzi się zimną i mało pobudliwą kobietą. Zrywając z monotonią seksualną kobieta może w sposób istotny wzmocnić związek.

 

BARAN

Wspólnota ambicji, durny i temperamentu prowadzi najczęściej do harmonii związku. Odznaczający się rozmachem mężczyzna znajduje dopełnienie w energicznej duchowo i fizycznie kobiecie. Partnerzy rozumieją się znakomicie, aczkolwiek cały czas walczą o prymat w związku. Zwykle zwycięża mężczyzna. Ognisty temperament obojga oraz uganiania się za przyjemnościami życia może być źródłem znacznych kłopotów finansowych.

 

BYK
Związek, w którym istnieje poważne niebezpieczeństwo groźnych nieporozumień. Nieustępliwość, upór i stanowczość obu stron bywają źródłem stałych konfliktów. Podsycać je może rywalizacja o prymat w życiu erotycznym. Tylko świadomość wzajemnych wad charakteru i wysoki poziom partnerów mogą zapobiec zerwaniu związku. Dotyczy to zwłaszcza kultury życia seksualnego, w którym próba dominacji jednej ze stron, zawsze kończy się urażeniem durny partnera i niebezpiecznym konfliktem.

 

BLIŹNIĘTA
Mężczyzna i kobieta uzupełniają się umysłowo i emocjonalnie. Jednakże polem, na którym powstać może groźny spór jest życie seksualne. Ognisty temperament mężczyzny i jego nieustająca skłonność do zaspokajania potrzeb erotycznych, nie zawsze odpowiadają mniej zmysłowej kobiecie. Tolerancja mężczyzny wobec nie zawsze dysponowanej seksualnie kobiety, oraz jego wyrozumiałość dla zmienności i częstego niezdecydowania partnerki, jest warunkiem trwałości związku. W życiu seksualnym zalecana jest wobec kobiety delikatność, nigdy brutalność.

 

RAK
Związek zyskujący harmonię w trakcie trwania. Początkową nieufność kapryśnej kobiety mężczyzna dość szybko pokona, jeśli okaże w życiu erotycznym wiele delikatności. Jedynie długotrwałe pieszczoty w grze miłosnej mogą rozbudzić uśpiony temperament kobiety. Od tego zależy trwałość związku, w którym kobieta widzi z początku głównie dom i ognisko rodzinne. Z czasem mężczyzna powinien docenić walory partnerki jako matki i gospodyni.

 

LEW

 

Związki wybitnie harmonijne. Ognisty temperament, siła woli i wytrwałość w dążeniu do celu obojga partnerów sprawiają, że porozumienie i zgoda dominują nad sprzeczkami i konfliktami. Namiętne życie erotyczne i podobieństwo charakterów grozi jednak okresowym znudzeniem i zobojętnieniem. Lekarstwem na to może być pewna pomysłowość jednego z partnerów. Szczególnie w życiu seksualnym dobrze robią niespodzianki, które stawiają partnera w nowym świetle. Groźne dla tego związku są niepowodzenia materialne które obie strony źle znoszą i za które obwiniają zawsze partnera.

PANNA

Różnice w charakterze powodują, że związek trudno dochodzi do skutku. Bierna, wyczekująca, nieufna i wyrachowana kobieta nie ulega łatwo
impulsywnemu mężczyźnie. O ile nie zaakceptuje ognistego temperamentu partnera, trwałość związku stać będzie cały czas pod znakiem zapytania. Pobudliwy mężczyzna musi dołożyć wiele starań, aby przełamać seksualną wstydliwość kobiety i rozbudzić ją erotycznie. Nieczęsto
mu się to udaje. W przypadku porażki daje znać o sobie nerwowe usposobienie kobiety, które czyni ją nieprzyjemną i dokuczliwą.

 

WAGA
Harmonia duchowa, umysłowa i erotyczna dobrze rokuje temu związkowi. Wesoła, choć nieco lekkomyślna kobieta znajduje pełne zrozumienie u pełnego temperamentu mężczyzny, który z radością zaspokaja jej seksualne zachcianki. Życie erotyczne jest pełne wrażeń i uniesień. Dominujący w nim mężczyzna nie powinien jednak dawać zbyt często odczuć kobiecie swego prymatu. Bagatelizowanie spraw domowych przez kobietę wymaga od mężczyzny zwiększonej troski o rodzinę, na co nie zawsze może mieć ochotę.

 

SKORPION
Partnerzy spod tych znaków nie powinni wstępować w związki małżeńskie. Upór i egoizm, niezależność i swoboda działania, jakie charakteryzują oboje partnerów, sprawiają, iż związek ten jest wulkanem. Wybucha z niego raz lawa sympatii, raz nienawiść. Tej ostatniej jest z czasem coraz więcej. Życie seksualne jest eksplozywne, ale przerywane długimi okresami niechęci. Partnerzy wyzwalają w sobie złe instynkty u kobiety - mściwość u mężczyzny - skłonność do tyranizowania partnerki. Chwilowe uniesienia bezgranicznego oddania są krótkotrwałe i nie są w stanie zapewnić trwałości związku.

 

STRZELEC
Związek wybitnie harmonijny. Oboje uzupełniają się poglądami, dążeniami i temperamentem. Lekka dominacja mężczyzny nie przeszkadza kobiecie pełnej energii i żądnej nowości. Ruchliwość obojga i wspólnie wytwarzające się zainteresowania powodują, że związkowi temu nie towarzyszy nuda. Życie erotyczne o znacznej intensywności, czasami gwałtowne i bez zapamiętania, ale akceptowane przez obie strony. Konflikty i spory wybuchają niespodziewanie, ale równie szybko gasną na skutek wzajemnej sympatii i braku pamiętliwości. Zagrożeniem związku może być niewierność.

 

KOZIOROŻEC
Harmonia związku jest niepewna. Zimna, pozbawiona temperamentu kobieta zbyt często odtrąca namiętnego mężczyznę, którego wysiłki w rozbudzeniu partnerki rzadko przynoszą efekt. Systematyczne porażki erotyczne powodują, że mężczyzna pragnie zaspokoić swoje potrzeby poza związkiem. Kiedy dostrzega to kobieta, staje się nieznośna w swej melancholii i pesymizmie, co powoduje permanentny kryzys związku. Jedyną szansą dla związku jest wyzbycie się przez kobietę wewnętrznego chłodu. Jest to wszakże niezwykle trudne.Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją