Menu Zamknij

5 cech idealnego kochanka

Choć każda z nas ma inne preferencje co do cech mężczyzny, okazuje się, że wszystkie w łóżku pragniemy tego samego. Jedne wolą brunetów, inne blondynów, a jeszcze inne zwracają uwagę na iloraz inteligencji lub poczucie humoru. Jednak cechy idealnego kochanka każda z nas poda te sema. Jaki jest wymarzony kochanek?

1. Dba o relację

Perfekcyjny partner dba o relację ze swoją partnerką. Stara się i nie wstydzi się całować bez powodu, przytulać czy dotykać. Zdaje sobie sprawę, że gra wstępna może trwać nawet cały dzień, aby niewinne igraszki zakończyły się wieczorem namiętnym seksem. Gdy już jest po wszystkim, to nie wstaje i nie ubiera się, lecz docenia chwilę z ukochaną, delektuje się jej bliskością.

2. Zadaje pytania

Idealny kochanek chce, aby zbliżenia były… idealne. Dlatego nie boi się zadawać wielu pytań, aby dogodzić własnej partnerce. Będzie się pytał, w jakiej pozycji lubimy się kochać, co nam sprawia przyjemność, o czym śnimy, czego oczekujemy, a także czego się obawiamy. Nie traktuje partnerki jak rzeczy, która służy mu tylko i wyłącznie do zaspokojenia swoich potrzeb. Wie, że łóżku obie strony są równie ważne.

3. Prawi komplementy

Perfekcyjny partner sprawi, że wyzbędziemy się kompleksów. Przy takim partnerze nie będziemy już obawiać się, co powie na nasze uda, piersi czy bruch. Nawet seks przy zapalonym świetle nie będzie problemem. Taki kochanek sprawi, że poczujemy się najpiękniejszymi na świecie, bo ideał wie, że każda kobieta lubi być obsypywana komplementami.

4. Rozumie, gdy mówimy „nie”

Perfekcyjny partner nigdy nie zrobi niczego wbrew naszej woli. Może namawiać nas do eksperymentów w łóżku, ale nie będzie nas do niczego zmuszał, nagabywał ani tym bardziej nie osiągnie swojego celu siłą.

5. Mówi o swoich potrzebach

Rozmawia ze swoją partnerką szczerze o swoich potrzebach i fantazjach erotycznych. Nie będzie w tajemnicy oglądał filmów porno, bo będzie bał się powiedzieć, o czym marzy. Nawet jeśli jego marzenia nigdy nie dojdą do skutku, warto, aby o nich powiedział. Lepiej nie mieć tajemnic przed ukochaną osobą.

Opublikowany wErotyka, Opowiadania