Menu Zamknij

Najbardziej ekscytujące miejsce na seks to…

Seks w łóżku w sypialni może kojarzyć się z nudą, a to prowadzi do zniechęcenia i coraz rzadszych stosunków. Jednak nawet po wielu latach kochanie się nawet z jednym partnerem może być ekscytujące. Wystarczy trochę pokombinować. Już prosta zmiana miejsca może pobudzać partnerów do bardziej wymyślnych igraszek. Jest takie miejsce, które ekscytuje niemal wszystkich.


Jest jedno takie miejsce, które elektryzuje i nakręca do miłosnych igraszek niemal wszystkich partnerów. Okazuje się, że najchętniej się kochamy w… hotelowym pokoju. Jednak nie chodzi tu o romans czy spotkanie z prostytutką. Przecież stałego partnera również można zabrać na randkę, która zakończy się w hotelu. Ekscytujący wieczór i noc gwarantowane.

Dlaczego akurat hotel? Większości z nas kojarzy się on z wypoczynkiem, relaksem czy wakacjami. Gdy jesteśmy wypoczęci, odczuwamy komfort psychiczny, to mamy większą ochotę na igraszki w łóżku. Znaczenie ma również sama zmiana miejsca. Seks w nieznanym nam dotąd miejscu gwarantuje nowe doznania. Wtedy właśnie częściej decydujemy się na eksperymenty, jesteśmy bardziej otwarci, spontaniczni i zaangażowani.

W hotelu zapominamy również o problemach dnia codziennego. Nie musimy sprzątać, gotować czy szykować śniadania. Mamy czas tylko dla siebie i dla partnera. Warto więc wykorzystać ten moment na relaks, pieszczoty i wzajemne zaspakajanie się. W końcu nieczęsto zdarza się, że możemy o wszystkim zapomnieć, przerwać rutynę w łóżku i w pełni oddać się spontanicznym miłosnym uniesieniom.

Opublikowany wErotyka, Poradniki, Sex i Porno